[ZAPOWIEDŹ] Hokeiści w piątek zagrają w Gdańsku

Dodano przez sowin | 17 września 2020 17:39
Licznik odwiedzin: 186

GKH Stoczniowiec Gdańsk będzie kolejnym przeciwnikiem naszej drużyny w obecnym sezonie Polskiej Hokej Ligi. Ze względu na brak lodu w „Satelicie” spotkanie zostanie rozegrane w hali Oliwia w Gdańsku.

Drużyna z Pomorza pod nazwą GKH Stoczniowiec Gdańsk powraca do hokejowej ekstraligi po 9 latach nieobecności. W minionych sezonach miasto Gdańsk reprezentowała drużyna Pomorskiego Klubu Hokejowego Lotos Gdańsk, jednak pod koniec lipca tego roku władze Stowarzyszenia podjęły decyzję o zakończeniu działalności. Obecna drużyna GKH Stoczniowca składa się głównie z wychowanków klubu. Warto też wspomnieć, że z Katowic do Gdańska przeniósł się Michał Kieler, który w minionym sezonie był zmiennikiem w bramce „GieKSy” Robina Rahma.

Początek sezonu zarówno dla naszej drużyny, jak i Gdańszczan nie napawa optymizmem. Po rozegranych do tej pory dwóch kolejkach „GieKSa” zanotowała dwa punkty, przegrywając 2:3 z KH Energą Toruń oraz wygrywając po dogrywce z drużyną Zagłębia Sosnowiec. Nasi przeciwnicy są jedyną drużyną bez punktu w sezonie 2020/2021 Polskiej Hokej Ligi, przegrywając na inaugurację  Polskiej Hokej Ligi na wyjeździe z oświęcimską Unią 1:6 oraz na własnym lodowisku z JKH GKS-em Jastrzębie 1:2.

Hala Oliwia: 18.09.2020 (piątek) godz. 18:30 GKS Stoczniowiec Gdańsk – GKS Katowice

Sędziowie: Krzysztof Kozłowski, Dawid Mazur (główni), Artur Hyliński, Piotr Matlakiewicz (liniowi).

***

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie finansowe poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*