[ZAPOWIEDŹ] Do Polkowic po konieczne zwycięstwo

Dodano przez Toczmek | 19 września 2021 18:59
Licznik odwiedzin: 818

Runda jesienna gra już w najlepsze, niestety my naszą postawą możemy być mocno zaniepokojeni. Kolejna szansa na zdobycie punktów w najbliższy poniedziałek 20 września o godzinie 20:30.

Z Górnikiem Polkowice znamy się z zeszłego sezonu. Nasz najbliższy rywal zajął pierwsze miejsce i zagwarantował sobie awans do pierwszeej ligi przed nami. Nie ma co ukrywać, że jest to jeden z głównych rywali do walki o utrzymanie. Górnik w tym sezonie ma jedynie jedno oczko więcej w ligowej tabeli od nas i zajmuje 13. lokatę. Obie drużyny w tym sezonie strzeliły 10 bramek.

Wyniki Polkowic pokazują, że stać ich na wszystko, ponieważ wygrali z Arką, przegrali z Widzewem oraz przegrali z Zagłębiem Sosnowiec, a to drużyny, które widzieliśmy, jak rywalizowały z nami.

Głównym problemem drużyny Rafał Góraka jest kosmiczna liczba straconych bramek, jesteśmy w tym niekwestionowanym liderem, mając ich na koncie aż 18. Jeżeli wierzyć w zapewnienia o mocnych charakterach w szatni, to obecnie jest ogromna próba przed naszymi zawodnikami. Widzieliśmy wielokrotnie, jak podnosili się z kolan i mimo niekorzystnego wyniku podczas meczu, wygryzali wręcz rywalom punkty. Teraz problem wydaje się szerszy, a ten mecz może nam wiele wyjaśnić, bo jeśli w Polkowicach przegramy i znowu stracimy dużo bramek, to nad trenerem mogą się zebrać czarne chmury.

Spotkanie w Polkowicach będziemy relacjonować dla Was za pośrednictwem:

  • relacji radiowej na kanale TVSK1964
  • relacji live pisanej
  • będzie również relacja telewizyjna Polsat Box Go

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów,

d/ zakup plakatu formatu A3 ze strojami GKS Katowice.

Dziękujemy!

Lista komentarzy (1) »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
  1. Piotr — 20 września 2021 @ 17:50

    Widziałem na szpilu z Arką pana A.Platka nie wiem czy jeśli wdupimy dziś z Polkowicami to może być zmiana trenera

 

Dodaj komentarz

*