[ZAPOWIEDŹ] Czas na starcie z Wicemistrzem

Dodano przez Gosia | 22 września 2019 10:13
Licznik odwiedzin: 398

Piątkowe zwycięstwo z Mistrzem Polski z ubiegłego sezonu przeszło już do historii. Dzisiaj wieczorem w Krakowie nasza hokejowa GieKSa spotka się z drużyną Comarch Cracovia.

Zawodnicy Cracovii w ostatniej kolejce pauzowali, na swoim koncie mają wygraną z drużyną U-23 PZHL 7:1 na inaugurację sezonu, oraz porażkę z GKS Tychy 2:5 w drugiej kolejce PHL. W drużynie z grodu Kraka sporą grupę stanowią zawodnicy, którzy w swojej karierze grali w Katowicach: Bepierszcz, Bychawski, Drzewiecki, Domogała, Kalinowski i stanowią dziś o sile ekipy prowadzonej przez najbardziej w tej chwili utytułowanego trenera w Polsce – Rudolfa Rohačka. Z kolei w naszej drużynie wcześniej w Cracovii grał Patryk Wajda, z którą zdobył m.in. pięć tytułów Mistrza Polski. Trzymamy kciuki, aby seria zwycięstw GieKSy trwała jak najdłużej i mamy nadzieję, że Miroslav Kopřiva w bramce Pasów nie powstrzyma naszej przebudowanej drużyny.

O tym, czy podopieczni Risto Dufvy podbiją Kraków, dowiemy się późnym wieczorem, gdyż z uwagi na spotkanie piłkarzy Cracovii spotkanie hokeistów zaplanowano na godzinę 20:30. Mecz poprowadzą sędziowie główni Przemysław Kępa oraz Robert Długi, a na liniach Wojciech Moszczyński i Sławomir Szachniewicz.

22.09.2019 niedziela godz. 20:30 Comarch Cracovia – GKS Katowice
Lodowisko im. Adama „Rocha” Kowalskiego, Kraków, ul. Siedleckiego 7

Baudolino

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*