Zagramy po raz czwarty!

Dodano przez GoT | 21 sierpnia 2014 21:15
Licznik odwiedzin: 2181

Dzieje się! Już w ten wtorek, 26 sierpnia, wystartuje kolejna, czwarta już edycja projektu „Zagraj na Bukowej”!

Przypomnijmy: „Zagraj na Bukowej” to projekt, współtworzony przez Dom Aniołów Stróżów, Stowarzyszenie Kibiców GKS-u Katowice „SK 1964” oraz klub GKS Katowice, w którym młodzi kibice mają niepowtarzalną okazję trenować pod okiem swoich boiskowych idoli.

W tej edycji projektu udział weźmie aż 20 dzielnic! Jak do tej pory – rekordowo.  🙂  Do uczestników trzeciej edycji dołączą: Ligota, Mysłowice-Janów, Murcki, Mysłowice-Wesoła. Szczególnie interesujące jest dołączenie dwóch kolejnych drużyn z Mysłowic. Ostatni finał był właśnie mysłowicki, przeciw sobie stanęły Mysłowice-Skotnica i Mysłowice-Piosek. Czyżby szykowały się kolejne „małe derby Mysłowic”? Tego dowiemy się w dniu finału projektu, czyli 4 października.

Tymczasem najmłodszych zapraszamy na boiska! W tym tygodniu, we wtorek, na boiskach stawią się:
Dąbrówka Mała
Jaworzno
Koszutka
Ligota
Mysłowice Janów
Mysłowice Piosek
Paderewa
Piotrowice
Wełnowiec
Witosa

Z kolei w czwartek 28 sierpnia na treningi zapraszają:
Bogucice
Brynów
Centrum
Giszowiec
Murcki
Mysłowice Skotnica
Mysłowice Wesoła
Tysiąclecie
Załęże
Zawodzie

Treningi jak zawsze, o godzinie 17:00! Aby uzyskać więcej informacji zapraszamy na stronę projektu: http://zagrajnabukowej.pl/ . Natomiast jeżeli chcecie stale wiedzieć co się dzieje w projekcie – zapraszamy do polubienia oficjalnego fanpage, który ruszył wraz z bieżącą edycją! https://www.facebook.com/ZagrajNaBukowej

***

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie finansowe poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*