Z Garbarnią w 1/32 Pucharu Polski

Dodano przez kosa | 27 lipca 2020 12:13
Licznik odwiedzin: 298

W pierwszej rundzie Pucharu Polski GieKSa zmierzy z Garbarnią Kraków.

Dziś w siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej odbyło się losowanie 1/32 Pucharu Polski. GKS Katowice trafił na Garbarnię. Mecz odbędzie się w Krakowie. I runda Pucharu Polski została zaplanowana na 13-16 sierpnia. W tej rundzie uczestniczyć będą zwycięzcy Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim, zespoły PKO Ekstraklasy, Fortuna I ligi oraz drużyny z miejsc 1-11 w II lidze i czterech zwycięzców rundy wstępnej.

Mecze Pucharu Polski, w których nie uczestniczą zespoły Ekstraklasy, będą mogły być grane także tydzień później tj. 22-23 sierpnia, o ile kluby się porozumieją, a także ewentualnie Polsat wyrazi zgodę (w wypadku transmisji). Ten weekend w I i II lidze jest jeszcze wolny.

W tegorocznej edycji Pucharu Polski wymagana jest gra co najmniej dwóch młodzieżowców (22 lata lub mniej). Będzie można dokonać pięciu zmian w trakcie spotkania. Nie będzie rewanżów na żadnym etapie rozgrywek, a losowanie par będzie odbywać się po każdej rundzie. Pula nagród wynosi 10 milionów złotych, a zwycięzca otrzyma połowę tej kwoty. Obrońcą Pucharu Polski jest zespół Cracovii. 

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*