[WYWIAD] Michał Rybak po meczu z Orlikiem

Dodano przez Adi | 30 grudnia 2018 22:47
Licznik odwiedzin: 925

TAURON KH GKS Katowice w swoim ostatnim meczu w 2018 roku pokonał PGE Orlik Opole 8:2. Gola i asystę w tym spotkaniu zanotował Michał Rybak. Po meczu Tabor odbył z nim krótką rozmowę.

GieKSa.pl: Wracasz powoli do pełni dyspozycji po wstrząsie mózgu, dziś gol i asysta. Powiedz co z twoim zdrowiem, jak się czujesz?
Michał Rybak: Dziękuję, że pytasz, jest coraz lepiej. Wracam do formy. Dziś bramka i asysta, ale najważniejsze jest to, że wygraliśmy, bo zwycięstwo drużynowe jest najważniejsze. Cieszą te punkty indywidualne, ale ważne, że wygraliśmy jako drużyna.

Po 3 porażkach w końcu przyszło przełamanie z drużyną z Opola, kilka słów o dzisiejszym meczu?
Chcieliśmy bardzo wygrać ten mecz na koniec roku, zakończyć ten rok zwycięstwem i przerwać passę 3 porażek, udało się, lecimy dalej.

Wielkimi krokami zbliża się turniej finałowy w Belfaście, czy rozpoczęliście już przygotowania do turnieju czy skupiacie się tylko na lidze?
Zaczynamy już powoli przygotowania do turnieju w Belfaście, bo wiadomo jak ogromnie ważny jest dla nas i kibiców ten turniej. Chcielibyśmy coś osiągnąć na tym turnieju, ale również skupiamy się na lidze, nie zamierzamy opuszczać meczów, by skupić się na Belfaście.

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*