[WYWIAD] Lindskoug o meczu z Tychami

Dodano przez Adi | 25 listopada 2018 21:55
Licznik odwiedzin: 999

W wygranym przez TAURON KH GKS Katowice po dogrywce meczu na szczycie tabeli PHL z GKS-em Tychy porozmawialiśmy z naszym bramkarzem Kevinem Lindskougiem. Wywiad przeprowadził Tabor.

GieKSa.pl: Świetny występ, jesteś częścią drużyny, która wygrała na tym lodowisku pierwszy raz od ponad 15 lat. Co w twojej opinii zadecydowało o zwycięstwie?
Kevin Lindskoug: Myślę, że zagraliśmy dobry, szybki hokej, a przynajmniej w dwóch pierwszych tercjach. Pomogliśmy im w trzeciej tercji przez częste straty krążka w złych miejscach i tę część spotkania mogliśmy zagrać lepiej. Pokazaliśmy jednak siłę, wygrywając w dogrywce.

Po odpoczynku podczas meczu z Zagłębiem wróciłeś dziś do bramki i zaprezentowałeś się z jak najlepszej strony, jaka jest twoja recepta na sukces?
Cieszę się, że wróciłem do bramki w polskiej lidze. Po prostu pracuję ciężko na treningach i siłowni, staram się być w formie przez cały sezon i skupiać się na sobie podczas meczu.

2 komentarze »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
  1. Tabor — 26 listopada 2018 @ 13:46

    Nie zapomnij , że w srode gramy z ŁKS na B1.

  2. Kibol — 26 listopada 2018 @ 08:10

    Brawo hokeisci a teraz wszyscy do SOSNOWCA wspieramy kibicowsko nasze panie w Pucharze Polski mecz w ŚRODA 17 00 STADION LUDOWY ul. KRESOWA 1 nie zawiedzcie dziewczyn które tak dzielnie walczą !

 

Dodaj komentarz

*