[WYWIAD] Damian Tomasik po meczu z Unią

Dodano przez Adi | 8 grudnia 2018 09:16
Licznik odwiedzin: 1034

TAURON KH GKS Katowice pokonał Unię Oświęcim 4:2, choć w pewnym momencie przegrywał 1:2, odnosząc tym samym 21 zwycięstwo z rzędu. Jedną z bramek zdobył Damian Tomasik, dla którego był to pierwszy mecz po przerwie spowodowanej kontuzją. Po meczu porozmawiał z nim Tabor.

GieKSa.pl: Bardzo ciężki mecz dziś mecz, ale zakończony 21 zwycięstwem z rzędu. Powrót po kontuzji i od razu bramka. Jak się czujesz, jak Ci się grało?
Damian Tomasik: Czuję się super, że wracam po kontuzji do drużyny, bo atmosfera jest świetna. Ten gol to dobry strzał, ale też robotę na buliku zrobił Grzesiu Pasiut. Musimy przyznać, że 21 zwycięstwo z rzędu to niemałe osiągnięcie i lecimy dalej, byle tak do końca sezonu.

Unia postawiła nam dziś bardzo ciężkie warunki, co powiesz o dzisiejszym spotkaniu?
Tu w Oświęcimiu zawsze nam się gra ciężko, pokazał to już poprzedni mecz, gdy było 2:1 i w końcówce strzeliliśmy dopiero 2 gole do pustej bramki i skończyło się 4:1. Ten Oświęcim nam nie siedzi, ale i tak wyjeżdżamy stąd kolejny raz ze zwycięstwem.

Przed nami Puchar Polski w grudniu i wyjazd do Belfastu w styczniu. Jesteście gotowi, by tam zwyciężać?
Jesteśmy. Teraz mamy kilka dni wolnego, regenerujemy się. W obu turniejach zagramy o pełną pulę. Mam nadzieję, że to się ziści i będziemy razem świętować.

Lista komentarzy (1) »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
  1. Poli — 8 grudnia 2018 @ 11:06

    Brawo GKS, i grają 3 mecze w tyg,a piłkarze jak mają 2 w tyg to jest tragedia

 

Dodaj komentarz

*