[WYWIAD] Bartosz Fraszko: Wszystko zaczyna się od stanu 0:0

Dodano przez sowin | 25 lutego 2021 23:20
Licznik odwiedzin: 331

W drugim meczu fazy play-off GieKSa pokonała 5:0 Re-Plast Unię Oświęcim. Po spotkaniu porozmawialiśmy z bohaterem meczu, autorem trzech bramek, Bartoszem Fraszko. Przeczytajcie, co miał nam do powiedzenia 25-letni napastnik.

Wczoraj przegrywamy z Unią 0:8, dziś wygrywamy 5:0. Co powiesz o tych dwóch spotkaniach?

Bartosz Fraszko: Wczorajszy mecz i mecz z Cracovią to był wstyd. Ciężko było powiedzieć cokolwiek po takich meczach. Dzisiaj chcieliśmy pokazać charakter i w pewien sposób przeprosić kibiców za ostatnie wyniki, bo nie przystoi grać w GieKSie i przegrywać w takich rozmiarach. Wydaje mi się, że w pewnym stopniu nam to się udało. Jednak po końcowej syrenie zapominamy o dzisiejszym spotkaniu i zaczynamy myśleć o meczach w Oświęcimiu.

Teraz rywalizacja przenosi się do Oświęcimia, gdzie w sezonie zasadniczym dwukrotnie wygraliśmy. Jaki cel na te spotkania?

Bartosz Fraszko: Jedziemy do Oświęcimia, by wygrać oba mecze. Wyniki sezonu zasadniczego nie mają dla nas znaczenia. Teraz jest play-off, który lubi rządzić się swoimi prawami. Tak naprawdę zaczynamy wszystko od stanu 0:0 i musimy wszystko wygrać. 

Dochodziły słuchy, że w przerwie przed ostatnimi dwoma kolejkami sezonu zasadniczego mieliście ciężkie treningi. Czy te ostatnie wysokie porażki były wynikiem tych ciężkich treningów?

Bartosz Fraszko: Nie, to nie miało żadnego znaczenia. To raczej coś siedziało w naszych głowach. Tak naprawdę jest mi powiedzieć co, bo tak naprawdę byliśmy drużyną, która traciła najmniej bramek, a w dwóch ostatnich meczach straciliśmy ich 18. Staramy się już o tym nie myśleć, co mam nadzieję, było dziś widać na lodzie.

***


Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację z naszego linku w BetFan i wpłatę minimum 50 złotych,

d/ rejestrację z naszego linku w STS i wpłatę minimum 50 złotych,

e/ zakup plakatu formatu A3 ze strojami GKS Katowice.

Dziękujemy!

Lista komentarzy (1) »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
  1. Kato — 26 lutego 2021 @ 10:07

    Ogrom radości słyszalny z Satelity na zewnątrz, przy pierwszym trafieniu-
    NIE DO ZAPOMNIENIA!

 

Dodaj komentarz

*