Dodano przez kosa | 26 września 2020 21:28

Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo przygotowanego przez oficjalną telewizję klubową, w której znajdziecie wypowiedzi trenerów: Bartosza Tarachulskiego i Rafała Góraka oraz piłkarzy: Bartosza Brodzińskiego i Arkadiusza Woźniaka.

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie finansowe poprzez:

7 komentarzy »

1. Arkadiusz — 29 września 2020 @ 09:29

To nie pech…, ta drużyna jest jeszcze niedojrzała piłkarsko. A kiedy będzie? Kibice wielokrotnie już odpowiedzieli na to pytanie.

2. Rafał — 28 września 2020 @ 01:06

Odnoszę wrażenie że trener nie umie zestroić ekipy co się potwierdza od początku sezonu, trener i dyrektor sportowy do wymiany od dawna to pisze. A winę za wyniki i postepowanie na boisku ponosi trener który zestawia tak zespół i potem są efekty. A żeby być spokojnym to trze grać jak Wieczysta Kraków tam piłkarzom się chce i im to wychodzi bo wygrywają co naj miej 3-0 i się nie patrzą na innych, a tu a jest 2-0 to luzujemy, kurwa po co, potem się to mści tak jak teraz żeby lutować dale bramki to nie dociągniemy do końca i potem są efekty. Jak się nic nie zmieni w nastawieniu całej Gksy to marnie to widzę na koniec.

3. olo — 27 września 2020 @ 16:37

kurde tu powinno byc ze 6-2 jak sie tylu setek nie wykorzystuje to jak chcecie wygrywać

4. Kato — 27 września 2020 @ 16:07

Trener ma opracowane warianty gry pod presją końcowego gwizdka, a szczególnie w doliczonym czasie gry???
    Bo jeżeli nie, to należy takowe jak najszybciej opracować.
    Bo jak widać wiele się jeszcze dzieje w końcówce meczu i nikt nie zamierza odpuszczać. Tylko w Katowicach zawsze jakaś dziwna bezradność.
    A ogólnie to gra mogła się podobać, bo i odrobienie strat było i wyjście na prowadzenie też.
    No i jakaś taka bardziej do przodu.

5. 3 kolory — 27 września 2020 @ 15:31

Ciekawe czy to w końcu kiedyś my zdabędziemy zwycięskiego gola w 94 minucie albo żeby nasz bramkarz obronił rzut karny w ostatnich minutach na wagę 3 pkt.
    Pech nas nie opuszcza 🙁

6. Adi — 27 września 2020 @ 11:56

Z taką defensywą nie ma co marzyć o awansie

7. Kato — 27 września 2020 @ 10:04

„Kontrolujemy mecz”…
    „Ale szkoda, szkoda”…
    Niestety, nie kontrolujecie meczu, wygranego.
    Świetnie odrobiliście straty, brawo za to, ale meczu nie wygraliście. A powinien być wygrany!