[WYPOWIEDŹ] Filip Starzyński: Cieszymy się ze zwyciestwa

Dodano przez sowin | 17 stycznia 2021 20:45
Licznik odwiedzin: 318

Po wygranym 5:0 meczu z Zagłębiem porozmawialiśmy ze strzelcem bramki na 1:0 Filipem Starzyńskim. Przeczytajcie, co o meczu powiedział 27-letni napastnik.

Filip Starzyński: Mecze z Zagłębiem nigdy dla nas nie są łatwe. To jest drużyna, która zawsze walczy do końca. Chłopaki nie odpuszczają, grają bardzo ambitnie. Starają się grać jak równy z równym nie tylko z nami, ale też z innymi drużynami w lidze. Pierwszą tercję zagraliśmy dobrze, drugą nie najlepiej. Musimy przeanalizować naszą grę w tej tercji. Nie możemy pozwolić na to, że prowadzimy w meczu i gramy 5 na 5 pozwalamy się zamknąć we własnej tercji. Cieszymy się ze zwycięstwa bez straty bramki i myślimy już o kolejnym meczu.