Wspomóż zapaśników!

Dodano przez kosa | 22 marca 2018 21:33
Licznik odwiedzin: 1817

Trwa okres rozliczeń z Urzędem Skarbowym. Każdy z nas może wspomóc zapaśniczy GKS Katowice – wystarczy przekazać na ten cel swój 1%.

Zapaśniczy Uczniowski Klub Sportowy GKS Katowice zajmuje się szkoleniem dzieci i młodzieży w zapasach w stylu klasycznym. Oprócz podstawowych treningów prowadzonych w Hali MOSiR przy ulicy Józefowskiej, zajęcia odbywają się również w szkołach podstawowych na terenie całego miasta. Klub współpracuje także z dwoma ośrodkami wychowawczymi, umożliwiając ich podopiecznym udział w treningach i zawodach.

Znakomita kadra trenerska gwarantuje rozwój talentów, co zostało udokumentowane zdobyciem w ubiegłym roku ponad 50 medali we wszystkich kategoriach wiekowych. Ci zawodnicy mogą być w przyszłości fundamentem klubu zapaśniczego, odrodzonego na miarę swojej historii i tradycji.

Do realizacji ambitnych celów nie wystarczy jednak sama pasja. Raz w roku każdy z nas może wspomóc ZUKS GKS Katowice, przekazując na jego działalność 1% podatku, podając numer KRS: 0000283966, zaznaczając cel szczegółowy: ZUKS GKS KATOWICE.

W przypadku chęci długoterminowego wsparcia ZUKS GKS Katowice, prosimy o kontakt: michal.sowinski@zuks.pl.

***


Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację z naszego linku w BetFan i wpłatę minimum 50 złotych,

d/ rejestrację z naszego linku w STS i wpłatę minimum 50 złotych,

e/ zakup plakatu formatu A3 ze strojami GKS Katowice.

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*