Wspomóż zapaśników!

Dodano przez kosa | 22 marca 2018 21:33
Licznik odwiedzin: 1716

Trwa okres rozliczeń z Urzędem Skarbowym. Każdy z nas może wspomóc zapaśniczy GKS Katowice – wystarczy przekazać na ten cel swój 1%.

Zapaśniczy Uczniowski Klub Sportowy GKS Katowice zajmuje się szkoleniem dzieci i młodzieży w zapasach w stylu klasycznym. Oprócz podstawowych treningów prowadzonych w Hali MOSiR przy ulicy Józefowskiej, zajęcia odbywają się również w szkołach podstawowych na terenie całego miasta. Klub współpracuje także z dwoma ośrodkami wychowawczymi, umożliwiając ich podopiecznym udział w treningach i zawodach.

Znakomita kadra trenerska gwarantuje rozwój talentów, co zostało udokumentowane zdobyciem w ubiegłym roku ponad 50 medali we wszystkich kategoriach wiekowych. Ci zawodnicy mogą być w przyszłości fundamentem klubu zapaśniczego, odrodzonego na miarę swojej historii i tradycji.

Do realizacji ambitnych celów nie wystarczy jednak sama pasja. Raz w roku każdy z nas może wspomóc ZUKS GKS Katowice, przekazując na jego działalność 1% podatku, podając numer KRS: 0000283966, zaznaczając cel szczegółowy: ZUKS GKS KATOWICE.

W przypadku chęci długoterminowego wsparcia ZUKS GKS Katowice, prosimy o kontakt: michal.sowinski@zuks.pl.

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*