Wspomnień czar – czyli głos kibiców Cracovii

Dodano przez GoT | 17 sierpnia 2012 21:17
Licznik odwiedzin: 1011

Niestety i na tym meczu na trybunach oficjalnie nie zasiądą kibice przyjezdnej drużyny, czego bardzo żałują fanatycy Cracovii wspominając na swoim forum poprzednie wyjazdy do Katowic:

„mnie się przypomina taki mecz w Katowicach, który mieliśmy już wygrany przed meczem a po meczu okazało się, że jednak wygrał gks… Ciekawe czy trener ma taką samą traumę? Oby najbliższy mecz zatarł tamto złe wspomnienie..”  – pisze Islander.

„Te pamiętam tamtem mecz, 2004 rok jesień, Stawowy trener” – dodaje  ALRS.

„Bramkę dla GieKSy strzelił z karnego bodajże Stasiu Wróbel…. który wcześniej grał u nas. Swoją drogą, wtedy wyjazd był konkretny a wynik fatalny, to może teraz przy braku wyjazdu, chociaż rezultat będzie dobry?” – informuje rex.

„A mi się przypomina taki mecz z Katowicami przy Kałuży z 98 roku w pucharze PL gdy byliśmy o włos od awansu ale się nie udało a swoją wściekłość kibice(w tym ja) wyładowali rzucając w piłkarzy Gieksy kamieniami i innymi twardymi przedmiotami,nie szczędzono wyzwisk arbitrowi,a po meczu doszło do starć z policją.Mecz z gatunku tych, o których się przez lata pamięta. Do dzisiaj mam te emocje w głowie a to już tyle lat” – wspomina bonieKrK.

„A mi się przypomina taki mecz w Katowicach na jesieni 83 r gdzie po remisie 0:0 tytuł w „Tempie” brzmiał „W roli Kordeckiego-Koczwara”. Koczwara to nasz bramkarz w tamtym czasie” – Gavriło Princip.

Oczywiście krakowscy kibice nie wyobrażają sobie innego scenariusza jak wywiezienie z Bukowej trzech punktów o czym może świadczyć między innymi  sonda na oficjalnej stronie Cracovii, na której 82% ankietowanych typowało zwycięstwo Cracovii.

Lista komentarzy (1) »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
  1. SKalpel — 17 sierpnia 2012 @ 23:01

    Przypomina mi się taki czas , gdzie po spadku Cracovii , „Magnat” kupił od nich w pakiecie dwójkę najlepszych graczy , Nazimka i Kubisztala … prawie 30 lat temu (szok)

 

Dodaj komentarz

*