Wojcieszyński: Hańba

Dodano przez Shellu | 13 września 2014 19:14
Licznik odwiedzin: 2813

Po meczu z Bytovią rozmawialiśmy z zawodnikiem gospodarzy Wojciechem Wojcieszyńskim. Zawodnik był bardzo niepocieszony po porażce 1:4, czemu dał wyraz.

Powtarzacie wynik z meczu z Chrobrym Głogów, czy ten rezultat jest dla was za wysoki?

Myślę, że tak. Z przebiegu meczu nie uważam, że zasłużyliśmy na utratę czterech bramek. Nie świadczy to za dobrze o naszym zespole, jeśli chodzi o ustawienie w grze obronnej. Wynik nie odzwierciedla sił, które zostawiliśmy na boisku. Jest nam żal, że w ten sposób przegrywamy mecz na własnym stadionie. To boisko było dla nas naszym atutem, mieliśmy tutaj małą twierdzę, dzięki której zrobiliśmy awans, strzeliliśmy dużo bramek, ale i z Chrobrym, i z GieKSą straciliśmy osiem bramek.

Czy to wynika z tego, że poziom pierwszej ligi jest dużo wyższy niż drugiej?

Nie chciałbym porównywać poziomu drużyn, ani całej ligi, choćby dlatego, że cały nasz zespół został wymieniony po sezonie. Wielu zawodników wskakuje i wyskakuje ze składu i ciężko to ocenić. Nie idzie nam i mamy nad czym pracować. Musimy jak najszybciej wyciągnąć wnioski. Gdybyśmy wiedzieli, o co chodzi, to byśmy to zrobili teraz. Mam nadzieję, że się otrząśniemy, bo to jest po prostu hańba.

Wydawało się, że bramka kontaktowa was podbuduje, a jednak szybko straciliście gola na 1:3.

To jest taka sama sytuacja, jak z Chrobrym Głogów, strzeliliśmy bramkę kontaktową do przerwy, mieliśmy wyjść na drugą połowę i strzelić kolejną. A otworzyliśmy się i dostaliśmy kolejną. Tak samo z Chrobrym, była to bramka z rzutu rożnego. Ciężko się po takiej sytuacji podnieść.

GKS w ostatniej kolejce przegrał z Wigrami po bardzo słabym meczu, a dzisiaj wysoko wygrał. Wierzycie, że u was też może się tak odmienić?

To nie jest jedyny przykład. Chrobry przegrał na inaugurację 0:6 u siebie, a teraz powoli się odradza. Pierwsza liga jest specyficzna i można wygrać z każdym. Nie można jednak wychodzić z nastawieniem, że się przegrywa.

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów.

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*