Właściwe miejsce, właściwy czas

Dodano przez Karol | 16 lutego 2020 16:20
Licznik odwiedzin: 969

Przepis na szczęśliwe życie jest taki, by jak najczęściej być we właściwym miejscu we właściwym czasie, a jak najrzadziej w niewłaściwym miejscu w niewłaściwym czasie. Łatwo powiedzieć, wykonać trudniej. Opracowywanie teorii na temat tego, w jakim stopniu człowiek ma wpływ na swój los, zostawmy jednak filozofom. Nam, prostym kibolom, wystarczy przyjęcie na potrzeby niniejszego tekstu koncepcji, że szczęściu można pomagać. A skoro można, to trzeba. Tylko jak?

W naszym przypadku to bardzo proste. Często w rozmowach o kibicowaniu (z innymi kibicami, rodziną, ze znajomymi z innych miejsc) przyrównuję kibicowanie swojej drużynie do oglądania serialu. Tak jak w serialu tak i w klubie zmieniają się bohaterowie, mają miejsce różne sytuacje i zwroty akcji, raz jest ciekawie, raz nudno, ale klimat pozostaje podobny  i zawsze jest się ciekawym, co wydarzy się w następnym sezonie. Kibicowanie daje tę przewagę, że można samemu wybrać sobie rolę, jaką będzie się odgrywać. Oczywiście można odgrywać ich kilka na raz. Kluczowe jest to, by być w centrum wydarzeń, mieć okazję do przeżycia jak najbardziej intensywnych emocji, zebrać jak najlepsze wspomnienia do kolekcji. Najbardziej właściwym do tego miejscem wiosną 2020 roku będzie moim zdaniem Blaszok. 

Zapewne bardzo dużą grupę naszych czytelników stanowią osoby posiadające całosezonowe karnety lub takie, które nabyły już karnety na rundę wiosenną. Jeśli jednak niniejszy tekst czyta ktoś, kto jeszcze karnetu nie ma, chciałbym serdecznie zachęcić do jego zakupienia. Podejmujemy przy Bukowej w najbliższych miesiącach wszystkie trzy drużyny bijące się z nami na ten moment o awans, a terminarz rozpala wyobraźnię. Już drugi wiosenny mecz u siebie to potyczka z Górnikiem Łęczna – to jednak nic w porównaniu do końcówki sezonu, kiedy to w maju na przestrzeni trzech tygodni przyjadą do Katowic najpierw Widzew, a następnie Resovia. Emocje będą tym większe, w im większej ilości meczów będzie się uczestniczyć wcześniej. Atmosfera na Blaszoku może być naprawdę wyjątkowa, co w dużej mierze zależeć będzie oczywiście od wyników, ale nie bez wpływu pozostanie poziom zaangażowania w doping każdego z nas.

Karnety dostępne są na stronie bilety.gkskatowice.eu oraz w sklepie Blaszok przy ul. Świętego Stanisława 8. Sklep czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. 10 – 18. Nasz kibicowski sklep to z pewnością właściwe miejsce, by udać się po karnet, bo przy okazji można zaopatrzyć się też w gadżety związane z naszym klubem, a w ostatnim czasie w sprzedaży pojawiło się kilka nowości. Do zobaczenia już za dwa tygodnie przy Bukowej!

. .

***


Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację z naszego linku w BetFan i wpłatę minimum 50 złotych,

d/ rejestrację z naszego linku w STS i wpłatę minimum 50 złotych,

e/ zakup plakatu formatu A3 ze strojami GKS Katowice.

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*