Wizyta w MP 52 na Koszutce!

Dodano przez GoT | 22 maja 2014 14:15
Licznik odwiedzin: 2528

„Żabki” i „Biedronki” z Miejskiego Przedszkola nr 52 w Katowicach natarły dzisiaj na Tomasza Wróbla i Macieja Wierzbickiego! Bez wątpienia ten pierwszy nie miał nawet chwili wytchnienia.

Dzisiaj wraz z piłkarzami po raz kolejny odbyła się akcja w ramach działalności Female Elite’64, Stowarzyszenia „SK 1964” oraz klubu GKS Katowice.

Udział wzięli podopieczni przedszkola na Koszutce, przy ul. Iłłakowiczówny. Dwie grupy po około 20 dzieci miały okazję spotkać się z piłkarzami pierwszej drużyny, nie zabrakło zatem pytań dzieciaków o to jak zostać piłkarzem, czy dziewczyny mogą grać w piłkę, jak piłkarz czuję się wchodząc na boisko czy… pytań o wynagrodzenie za wygrane mecze 🙂

Po serii pytań (których pewnie miałyby jeszcze wiele, ale niestety gonił nas czas) maluchy wraz z organizatorami (i organizatorkami) wyszły na teren zewnętrzny należący do przedszkola, gdzie dzieciaki uczyły się popularnych przyśpiewek, grały w piłkę w dwóch drużynach których kapitaniami zostali piłkarze oraz mogły sobie zrobić zdjęcia z „gwiazdami” spotkania. Na koniec maluchy został obdarowane masą gadżetów i balonów, a buźki przyozdobione zostały trójkolorowymi barwami.

Dziękujemy Dyrekcji za ciepłe przyjecie i liczymy na dalsza współpracę. No i czekamy aż młodzi podopieczni zjawią się na sektorze drugim dopingować GieKSę!

Zapraszamy do oglądania galerii zdjęć z dzisiejszej wizyty.

no images were found

 

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów.

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*