Wielkie Finały „Zagraj na Bukowej”

Dodano przez kosa | 25 maja 2017 13:19
Licznik odwiedzin: 2075

4 czerwca przed i w trakcie meczu z Bytovią Bytów rozstaną rozegrane Wielkie Finały siódmej edycji projektu „Zagraj na Bukowej”. 

Początek zmagań organizatorzy przewidują na godzinę 10:30, a rejestracja uczestników rozpocznie się o 9:30. W turnieju udział wezmą reprezentanci 20 lokalizacji treningowych. Każda drużyna składać będzie się z maksymalnie dziesięciu dzieci z rocznika 2004 i młodszych. Zostaną one wybrane na podstawie frekwencji na zajęciach, które rozpoczęliśmy w kwietniu po Wielkanocy.

Partnerem Głównym tegorocznej edycji „Zagraj na Bukowej” została firma Flyspot Katowice Indoor Skydiving. Flyspot to najlepsze na świecie symulatory swobodnego spadania, miejsca w którym grawitacja nie istnieje. Więcej o firmie można przeczytać tutaj.

Finałowe spotkanie zostanie rozegrane w przerwie pierwszoligowego meczu. Impreza połączona będzie z festynem i atrakcjami dla najmłodszych. Uczestnicy, opiekunowie i część widzów „Zagraj na Bukowej” będzie miała możliwość obejrzenia spotkania z Bytovią Bytów za darmo. Więcej informacji o projekcie dostępnych jest na oficjalnie stronie (kliknij tutaj).

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*