Wielki Finał IX edycji „Zagraj na Bukowej”

Dodano przez kosa | 15 maja 2019 02:04
Licznik odwiedzin: 734

Akcja „Zagraj na Bukowej” znów przyciągnęła na osiedlowe i szkolne boiska mnóstwo młodych adeptów futbolu. Wielki Finał tegorocznej edycji odbędzie się już w sobotę 18 maja na bocznym boisku Stadionu Miejskiego.

Bukowa ponownie zamieni się w „trójkolorowe wesołe miasteczko” – będzie darmowa cukrowa wata, popcorn i specjalna pracownia kibica, gdzie pod okiem animatorów sami wykonacie transparent! Zaplanowane będą także liczne atrakcje – bramki celnościowe, darmowe dmuchańce, czy możliwość pomalowania twarzy.

Zachęcamy również do odwiedzenia strefy odblaskowi.pl, w której spotkacie się z Maskotką Zebrą i otrzymacie GieKSiarski odblask. Swoją strefę będzie miał również Decathlon, zapraszający na mini boiska do piłki nożnej, badmintona, koszykówki i speed ballu, a także do przymiarki sprzętu sportowego.

Startujemy już o godz. 12.30, gdy nastąpi rejestracja drużyn. Pierwsze spotkania rozpoczną się o godz. 13:00. Mecz, który wyłoni zwycięzcę tegorocznej edycji, tradycyjnie odbędzie się w przerwie ligowego spotkania GieKSy. Przypominamy, że mecz GKS-u Katowice z Bytovią Bytów zaplanowany jest na godz. 17:30.

Ważne zmiany organizacyjne! Wejście na boisko boczne Stadionu Miejskiego będzie możliwe tylko od strony Alei Dojazdowej w Parku Śląskim (przy restauracji “Champion”). Uczestnikom „Zagraj na Bukowej” przysługuje darmowy wstęp na mecz. Ich opiekunowie otrzymają w punkcie organizacyjnym vouchery, które w stadionowych kasach mogą wymienić na bilety.

„Zagraj na Bukowej” to wspólny projekt GKS-u Katowice, Akademii Piłkarskiej „Młoda GieKSa”, Domu Aniołów Stróżów, Stowarzyszenia Kibiców GKS-u Katowice „SK1964” oraz Urzędu Miasta Katowice. Honorowymi patronami tegorocznej edycji zostali Prezydent Miasta Katowice Marcin Krupa oraz Minister Sportu i Turystyki Witold Bańka. Ponadto patronatem projekt objął również program PZPN Grassroots „Piłka dla wszystkich”. Partnerem akcji została Fundacja Lotto, natomiast sponsorem Głównym akcji jest Randstad. „Zagraj na Bukowej” wspierają także, Egmont, Laserhouse, Legendia i Flyspot. Patronatem medialnym akcję objęły TVP Katowice, Dziennik Zachodni, Nasze Miasto i Strefa Biznesu. Szczegółowe informacje na zagrajnabukowej.pl.

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*