[WEEKENDOWY ROZKŁAD] Sportowy weekend w Katowicach

Dodano przez marcepan | 25 września 2020 15:12
Licznik odwiedzin: 201

Nadchodzący weekend przynosi domowe mecze katowickiej GieKSy. Na własnym terenie zagrają piłkarze, piłkarki oraz siatkarze a hokeiści w oczekiwaniu na Satelitę rozegrają swoje spotkanie na Jantorze.

Podopieczni trenera Słabego rozpoczną weekend po czterech dniach od ostatniego meczu. Po zwycięstwie nad Stalą Nysa na drodze GieKSy stanie Asseco Resovia Rzeszów. Transmisję ze spotkania przeprowadzi Polsat Sport. Dwie godziny później zmagania na Jantorze rozpoczną hokeiści, którzy podejmą Unię Oświęcim. Kolejny trudny rywal na drodze katowiczan pokaże, w którym miejscu jest forma drużyny po przeciętnym początku sezonu. W sobotę przy sztucznym świetle rozegrają swoje spotkanie drużyny GieKSy i Pogoni Siedlce. Goście zajmują ostatnie miejsce w tabeli mimo dwóch wygranych spotkań. Pogoń rozpoczęła obecny sezon z sześcioma oczkami na minusie. W niedzielę po przerwie reprezentacyjne wraca drużyna kobiet. Przeciwnikiem katowiczanek będzie zespół z Bydgoszczy. GieKSiarski weekend zakończę hokeiści meczem w Jastrzębiu. JKH zalicza się do czołówki, w trzeciej serii gier jastrzębianie wysoko pokonali mistrza Polski. W kontekście zgodowiczów czeka nas domowy mecz Górnika, który zagra z osłabioną Wisłą. W zespole krakowian izolacją objęto zawodników i członków sztabu, którzy przed nadchodzącą serią gier uzyskali pozytywne wyniki testów na koronawirusa. Po pierwszym zwycięstwie Banik zagra w Teplicach. Gospodarze doznali trzech kolejnych porażek i z trzema punktami zajmują 13. miejsce.

***

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie finansowe poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*