[WEEKENDOWY ROZKŁAD] Kolejny daleki wyjazd katowiczan, koronawirus atakuje hokej i siatkówkę

Dodano przez marcepan | 9 października 2020 13:37
Licznik odwiedzin: 245

Skromny weekend z powodu przerwy reprezentacyjnej oraz koronawirusa. Piłkarzy czeka kolejny daleki wyjazd, tym razem do Elbląga.

Kolejnym rywalem GieKSy będzie Olimpia. Katowiczanie przystąpią do meczu w roli zdecydowanego faworyta, podrażnieni stratą punktów w ostatnim domowym meczu. Drużyna z Elbląga nie wygrała jeszcze w tym sezonie. Mecz odbędzie się w najbliższą sobotę. Weekend rozpoczną i zakończą hokeiści, którzy w ramach pierwszej rundy zagrają wyjazdowe spotkanie z Comarch Cracovią. W niedzielę na spotkanie rewanżowe do Katowic przyjeżdżają torunianie, którzy stanowią rewelację rozgrywek. Spotkania hokeistów przedzieli spotkanie piłkarek. Katowiczanki podejmą zespół Rolnika Głogówek, który okupuje dolne rejony tabeli. Z powodu koronawirusa przełożono kolejny mecz siatkarzy.

***

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie finansowe poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*