Trzeci wyjazd, drugi raz ten sam sędzia. Michalski zawieszony.

Dodano przez roberts | 22 sierpnia 2019 18:30
Licznik odwiedzin: 857

Niedzielny mecz 6 kolejki II ligi pomiędzy Górnikiem Łęczna a „GieKSą” poprowadzi jako arbiter główny, Patryk Gryckiewicz z Torunia. Na liniach asystować mu będą Paweł Smyk i Marcin Sadowski, a rolę sędziego technicznego pełnić będzie Karol Iwanowicz.

Sędzia Patryk Gryckiewicz

Będzie to już drugie spotkanie w tym sezonie, które posędziuje nam ten młody 24-letni rozjemca. Niespełna trzy tygodnie temu Gryckiewicz prowadził wygrany przez nas mecz 2 kolejki w Wejherowie, w którym trzykrotnie napominał zawodników „GieKSy” żółtymi kartkami.

W swoim debiutanckim sezonie na szczeblu centralnym arbiter z Torunia „gwizdał” do tej pory trzy razy. Oprócz wyżej wymienionego meczu Gryfu z GKS-em był także głównym sędzią w spotkaniach Legionovia Legionowo – Skra Częstochowa (2:0) oraz Bytovia Bytów – Stal Stalowa Wola (4:1). Łącznie w tych trzech spotkaniach pokazał 15 żółtych kartek i jedną czerwoną, a także raz był zmuszony wskazać na „wapno”.

W ramach ciekawostki warto tu wspomnieć, że poza szybko rozwijającą się karierą na zielonej murawie, Gryckiewicz bardzo mocno zaangażowany jest także w pracę w fundacji charytatywnej „Okruszek Szczęścia”, za co należą mu się wielkie brawa.

Miejmy nadzieję, że w niedzielę ten arbiter okaże się dla nas równie szczęśliwy, jak w Wejherowie i zainkasujemy kolejne wyjazdowe 3 punkty.

Raport kartkowy

W drużynie Rafała Góraka na mecz z Łęczną zawieszony jest nasz prawy obrońca Kacper Michalski, który zobaczył w środę w meczu przeciwko Olimpii Elbląg swoją 4 żółtą kartkę w tym sezonie. Natomiast w Górniku Łęczna, żaden z piłkarzy nie pauzuje.

Stan kartek w naszym zespole po 5 kolejkach wygląda następująco:
Kacper Michalski – 4 ŻK (PAUZA)
Jakub Habusta – 2 ŻK
Radek Dejmek – 1 ŻK
Łukasz Wroński – 1 ŻK
Maciej Stefanowicz – 1 ŻK
Grzegorz Rogala – 1 ŻK
Szymon Kiebzak – 1 ŻK
Mateusz Kompanicki – 1 ŻK

Pogoda na niedzielę

Spotkanie w Łęcznej odbędzie się przy bardzo korzystnych warunkach atmosferycznych. Termometry wskazywać będą ok. 26 stopni Celsjusza, a niebo będzie tylko częściowo zachmurzone. Szansa na opady deszczu jest znikoma.

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów,

d/ zakup plakatu formatu A3 ze strojami GKS Katowice.

Dziękujemy!

2 komentarze »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
  1. Daniel — 24 sierpnia 2019 @ 09:20

    Tak duza ilość kartek,jest powodowana brakiem umiejętności.

  2. KaTe — 22 sierpnia 2019 @ 21:01

    Ciup! Michalski chce pobić kartkowy rekord Poczobuta

 

Dodaj komentarz

*