Trójkolorowy tydzień zakończony w… Małopolsce.

Dodano przez GoT | 6 czerwca 2014 20:00
Licznik odwiedzin: 2686

5/5 – czyli pięć akcji w pięć dni 🙂 Ten plan zrealizowała grupa Female Elite’64 działająca ze wsparciem Stowarzyszenia „SK 1964” oraz klubu. Swoje „5 dni” zakończyła wczoraj – w małopolskim Olkuszu.

Ponownie bowiem odwiedziliśmy Przedszkole nr 8 w Olkuszu. Wsparł nas tam pochodzący z małopolskich okolic piłkarz Sławomir Duda.

Akcja trwała około 2 godziny, zatem więcej niż zazwyczaj. Jednak dzieci nie miały czasu się nudzić. Było malowanie twarzy i były gadżety. Były przyśpiewki i aż dwa mecze piłki nożnej. Bo dziewczynki i chłopcy musieli zagrać osobno!

Maluchy szybko “załapały kibicowskiego bakcyla” bo dopingowali się nawzajem – chłopcy dziewczynki, a dziewczynki chłopców. Dzieci miały masę pytań – nie tylko o treningi do Sławomira Dudy, lecz również o kibiców. Nie brakowało nam rozmów m.in. o kibicowskich… oprawach.

Dzieci oblegały zarówno piłkarza jak i dziewczyny z FE’64. Bez wątpienia nasza wizyta była tam już wyczekiwana od dłuższego czasu, bo na wejściu powitała nas informacja dla rodziców o naszym przybyciu 🙂 Było to drugie spotkanie z GieKSą w tej placówce i będzie wspominane równie miło co ostatnie!

Krzyk dzieci które nauczyły się swojej pierwszej przyśpiewki – jesteśmy tego pewne – usłyszała cała Małopolska!

Pomalowane, uśmiechnięte i rozkrzyczane trójkolorowe buźki, były najlepszą nagrodą za włożony w akcję wysiłek! Dziękujemy za zaproszenie i oczekujemy dalszej współpracy. Tymczasem zapraszamy do obejrzenia filmu i zdjęć z wczoraj.

Materiał wideo: MP 8 w Olkuszu

no images were found

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów.

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*