Trójkolorowa „Dziewiętnastka”!

Dodano przez Klaudia | 16 października 2014 20:30
Licznik odwiedzin: 3015

W środowy poranek dziewczyny z Female Elite’64 wraz z przedstawicielami klubu postanowiły kolejny raz zarazić małolatów miłością do GieKSy. Tym razem udało nam się odwiedzić Szkołę Podstawową numer 19, znajdującą się w dzielnicy Dąb. Stąd też pytanie dzieciaków, czy w ogóle wiedzą czym jest GKS Katowice nie miało sensu i od razu przeszliśmy do dalszej części akcji.

Tradycyjnie, jak co akcję – krótkie opowieści o tym, czym się zajmujemy i na czym polega kibicowanie. Później szansę wykazania się dostali piłkarze – Kamil Bętkowski i Mateusz Kamiński. Rozgrzewkę dla dzieciaków przeprowadzili tak sprawnie, że same byłyśmy w szoku. Jedynie GieKSik miał małe problemy przy ćwiczeniu, gdzie trzeba było kręcić głową, jednak po chwili zaczął sobie jako tako radzić. W późniejszej części dzieciaki zostały podzielone na dwie grupy. Zagrały między sobą mecz. GieKSik równiez brał w nim udział jako zawodnik, jednak za niesportowe zachowanie został zdjęty z boiska, gdyż gdy wszyscy zajęli się szukaniem po sali piłki, która wyleciała poza pole, GieKSik w mig schował ją pod koszulkę, podbiegł pod bramkę i zdobył oszukanego gola. Dzieciakom jednak spodobała się ta zagrywka na tyle, że postanowili nie unieważniać bramki.

Zaraz po meczu pomalowałyśmy dzieciakom twarze, rozdałyśmy gadżety i… korzystając z przerwy międzylekcyjnej poszliśmy wraz z GieKSikiem rozdać upominki pozostałym dzieciakom będącym w szkole. Każde z nich otrzymało vlepy wydane przez kibiców z Wełnowca specjalnie dla nich. Radości nie było końca. Wszystkie dzieciaki zaczęły skandować imię GieKSika i ciężko było go odzyskać go spowrotem, jednak przy końcu przerwy się nam udało.

Najbardziej ucieszył mnie jednak moment, gdy wychodząc ze szkoły podbiegła do mnie jakaś dziewczynka krzycząć: „cześć Klaudia!”. Po chwili udało mi się skojarzyć, że podczas meczu z Chrobrym była na sektorze drugim. Był to jej pierwszy mecz, jednak tak jej się spodobało, że zaznaczyła, że na pewno pojawia się na kolejnym. O to chodzi! 🙂

Zapraszamy do oglądania zdjęć i materiału wideo przygotowanego przez serwis gkskatowice.eu 🙂

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów.

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*