[TRANSFER] Dwie umowy przed rozpoczęciem ligi

Dodano przez Adi | 4 września 2020 16:08
Licznik odwiedzin: 342

Do hokejowej drużyny GKS-u Katowice dołączyli Mateusz Adamus i Szymon Skrodziuk.

Obaj zawodnicy miniony sezon spędzili w Naprzodzie Janów, a teraz byli sprawdzani przez nasz sztab szkoleniowy w sierpniowych sparingach. Adamus to doświadczony, 33-letni napastnik. Z poprzednich rozgrywek nie może być zadowolonym pod względem punktowym, bo zanotował jedynie 2 asysty w 17 meczach, jednak wcześniej pokazywał, że stać go na dobrą grę w ofensywie – chociażby w sezonie 17/18 zdobył 12 goli i 18-krotnie asystował w 46 spotkaniach. Jest wychowankiem Unii Oświęcim. Mierzy 178cm wzrostu.

Skrodziuk również jest napastnikiem, lecz o 10 lat młodszym. On z kolei jest wychowankiem Naprzodu, jednak w trakcie swojej krótkiej, seniorskiej przygody z hokejem reprezentował także barwy Orlika Opole. Poprzedni sezon zakończył z 3 golami i 3 asystami na koncie w 39 meczach. Był młodzieżowym reprezentantem Polski. On także ma 178cm wzrostu.

Umowa Adamusa będzie obowiązywać do końca roku, zaś Skrodziuka do końca sezonu. Obu hokeistom życzymy powodzenia w naszym klubie. Przypomnijmy, że hokejowa GieKSa rozpocznie sezon w przyszły piątek wyjazdowym meczem w Toruniu.

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*