„Szybciej wejść w mecz”

Dodano przez GoT | 29 marca 2012 16:58
Licznik odwiedzin: 1552

GieKSa solidnie przygotowuje się do meczu z Dolcanem. Jest już po dzisiejszym treningu, na jutro zaplanowany jest w godzinach popołudniowych rozruch przedmeczowy.

Jak zaznacza trener Rafał Górak, główny nacisk w tym tygodniu położony jest na dynamikę.

– Nie możemy sobie pozwolić na to, żeby wejść w mecz dopiero po 30 minutach – mówi szkoleniowiec nawiązując do słabszych początków drużyny w spotkaniach z Radzionkowem i Flotą.

Sztab szkoleniowy jest już po analizie meczu naszego rywala z Łęczną w poprzedniej kolejce.

– Dolcan zagrał bardzo dobrze. Był lepszy od rywala – informuje trener.

Katowiczan nie czeka więc łatwe zadanie w sobotę. Na całe szczęście do dyspozycji będą już Tomasz Rzepka i Jan Beliancin. Występ Jacka Kowalczyka od początku nie był zagrożony. Pauzować natomiast będzie jeszcze Marcin Pietroń, który teoretycznie mógłby już wystąpić, ale sztaby medyczny i szkoleniowy wolą dmuchać na zimne i jeszcze dać pomocnikowi odpocząć. Do składu wraca po pauzie kartkowej Przemysław Pitry, natomiast pauzować za siódme „żółtko” będzie Tomasz Hołota.

***

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie finansowe poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*