Szlachetna Paczka GKS-u Katowice wywołała łzy szczęścia

Dodano przez kosa | 11 grudnia 2018 12:04
Licznik odwiedzin: 1182

GKS Katowice w tym roku kolejny raz przystąpił do akcji „Szlachetna Paczka”, by wspomóc potrzebujących w okresie przedświątecznym. Jak zwykle mogliśmy liczyć na zaangażowanie ze strony kibiców. Dzięki zbiórce darów oraz datków przygotowaliśmy prawdziwą górę prezentów.

W akcję zaangażowali się oczywiście także sportowcy GieKSy, którzy nie tylko wsparli ją finansowo, ale także wybrali się do Centrum Handlowego 3 Stawy, by dokupić wszystko to, co było rodzinie niezbędne oraz mogło sprawić jej frajdę.

W tym roku przygotowywaliśmy paczkę dla Pani Ani, która samotnie wychowuje synów Sebastiana i Marcina. W sobotę nadeszła pora, by ich odwiedzić. W skład naszej delegacji weszli piłkarz Bartłomiej Poczobut, hokeista Michał Kieler oraz GieKSik. Pani Ania po prostu rozpłakała się ze szczęścia, widząc zebrane prezenty! Mały Sebastian okazał się mistrzem rozpakowywania paczek. A czego w nich nie było… Żywność, chemia gospodarcza, książki, artykuły gospodarstwa domowego, zabawki… Pani Ania dostała od nas dodatkowo łańcuszek (w tajemnicy zdradziła nam, że właśnie o takim marzyła), a Sebastian tablet. W podzięce chłopiec obdarował wszystkich cukierkami.

W imieniu rodziny oraz całej GieKSy chcemy bardzo podziękować wszystkim, którzy pomogli przy tworzeniu „Szlachetnej Paczki”.

Więcej o społecznej działalności GKS-u Katowice na stronie calagieksarazem.pl.

.

***


Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację z naszego linku w BetFan i wpłatę minimum 50 złotych,

d/ rejestrację z naszego linku w STS i wpłatę minimum 50 złotych,

e/ zakup plakatu formatu A3 ze strojami GKS Katowice.

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*