Szczęśliwa GieKSa, lider zwalnia, pościg innych drużyn

Dodano przez Błażej | 20 października 2014 07:51
Licznik odwiedzin: 1415

13 kolejka okazała się bardzo szczęśliwa dla GieKSy, która w doliczonym czasie gry pokonała Stomil 2:1. Dzięki temu zwycięstwu GiekSa jest 6 w tabeli, ale wciąż traci 5 punktów do miejsca premiowanego awansem.

Liderem wciąż Nieciecza, która przechodzi poważny w ostatnich meczach. Porażka z Chojniczanką nie okazała się wypadkiem przy pracy i Nieciecza przegrała drugi mecz z rzędu ulegając u siebie Wiśle Płock 0:2. Płock dzięki temu zwycięstwu znajduje się aktualnie na 3 pozycji w tabeli. Lidera goni Zagłębie, które ostatnio jest w dobrej formie. Lubinianie wygrali tym razem w Jaworznie skromnie 1:0 a mecz kończył się 10 na 10 po dwóch czerwonych kartkach dla zawodników obu zespołów. Kolejny dobry mecz rozegrała Olimpia, która była bliska 3 punktów w Ząbkach. Błędy w obronie sprawiły, że mecz zakończył się wynikiem 2:2 i był to już 9 remis Dolcanu w obecnych rozgrywkach. Olimpia ma na koncie 5 remisów, ale dodając do tego 6 wygranych otrzymamy bilans 23 punktów i 4 miejsce w tabeli. W czołówce w dalszym ciągu Flota, która potrafiła odwrócić losy spotkania z Chojniczanką. Gracze ze Świnoujścia przegrywali 0: 1, ale po dwóch bramkach to oni mogli cieszyć się z 3 punktów.

Na dole tabeli bez zmian. Coraz gorsza sytuacja Widzewa, który nie wygrał kolejnego spotkania u siebie. Tym razem pogromcom Łodzian okazała się Bytovia, która wygrała skromnie 1:0. W strefie spadkowej mimo wygranej w końcówce meczu 2:1 z Wigrami znajduje się Miedź Legnica. Pożegnanie Stawowego wyszło piłkarzom Miedzi w tej kolejce na dobre. Kolejne spadkowe miejsce zajmuje Pogoń Siedlce, która przegrała z Arką w Gdyni. Dla Gdynian było to pierwsze zwycięstwo w tym sezonie na własnym boisku. Dramatyczny mecz w Nowym Sączu. Chrobry prowadził 1:0 by dać sobie strzelić 2 bramki w 90 minucie gry i ostatecznie uległ Sandecji 1:2. Zwycięska bramka padła po rzucie karnym skutecznie egzekwowanym przez Frańczaka.

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów.

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*