Szansa na wskoczenie do czołówki

Dodano przez Shellu | 25 września 2020 14:10
Licznik odwiedzin: 290

Jutro GKS Katowice rozegra kolejne spotkanie ligowe. W ramach piątej kolejki na Bukową przyjedzie Pogoń Siedlce. Katowiczanie będą próbowali przedłużyć swoją serię dwóch zwycięstw z rzędu.

Po fatalnym początku sezonu, ostatnie dwa mecze były naprawdę dobre. Zasłużone zwycięstwa z rezerwami Lecha i Górnikiem Polkowice pozwoliły zbliżyć się do czołówki tabeli. Zespół Rafała Góraka był w tych spotkaniach zespołem lepszym, zdobywał bramki, tracił mało – co daje pewną nadzieję na kolejne pojedynki.

Pogoń Siedlce, opromieniona zmniejszeniem kary punktowej za „wyczyny” z poprzedniego sezonu – w tym momencie ma bilans dwóch zwycięstw i dwóch porażek. Dodajmy jednak, że podopieczni popularnego Tarantuli, czyli Bartosza Tarachulskiego, ostatnie dwa spotkania ligowe – podobnie jak GieKSa – wygrali.

W poprzednim sezonie GieKSa dwa razy z Pogonią wygrała – w Katowicach 2:1, w Siedlcach 2:0. Historia pokazuje, że to rywal, który GieKSie wybitnie leży.

Przewidywany skład na Pogoń:
Mrozek – Wojciechowski, Jędrych, Kołodziejski, Rogala – Sanocki, Jaroszek, Stefanowicz, Błąd, Woźniak – Kozłowski.

GKS Katowice – Pogoń Siedlce, sobota 26 września 2020, godz. 18.00

***

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie finansowe poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*