Sytuacja kadrowa po meczu z Cracovią

Dodano przez cysiu | 21 sierpnia 2012 12:38
Licznik odwiedzin: 975

Wybiegany i wręcz wydarty remis z Cracovią na własnym stadionie, dało się odczuć już po ostatnim gwizdku. O ile kartek w spotkaniu było bardzo mało – tą jedyną dla GieKSy otrzymał Adrian Napierała, o tyle zdrowie zawodników może już niepokoić. Nie dość, że kadra GieKSa jest bardzo „wąska”, to mogą ją jeszcze dodatkowo uszczuplić kontuzje. Sztab medyczny ma teraz z pewnością pełne ręce roboty.

Po spotkaniu poobijany jest Przemysław Pitry. Adrian Napierała z kolei narzekał na bark, który miał całkiem nie dawno operowany. Dominik Kruczek schodził z murawy utykając w wyniku silnie stłuczonego stawu skokowego. Do tego dochodzi Ján Beliančin z odnowioną kontuzją pachwiny, no i jeszcze pechowiec Grzegorz Goncerz, który wyleczył kontuzję stopy, a teraz narzeka na naciągnięty mięsień dwugłowy uda.

Przypomnijmy, iż absencją objęty jest również Jacek Kowalczyk (zawieszony na pół roku), oraz Rafał Sadowski (rehabilitacja po zabiegu operacyjnym).

Następne spotkanie już w sobotę w Łęcznej z tamtejszym Górnikiem. Miejmy nadzieję, iż przynajmniej połowa z nich będzie mogła do niego przystąpić.

***

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie finansowe poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

Dziękujemy!

Lista komentarzy (1) »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
  1. Pszczyna — 21 sierpnia 2012 @ 16:49

    kiedy kurwa w koncu te miasto sie obudzi,nic sie do ..uja nie dzieje

 

Dodaj komentarz

*