Superbet najlepszym bukmacherem w Polsce!

Dodano przez kosa | 3 lutego 2023 21:11
Licznik odwiedzin: 198

Marka Superbet została uhonorowana pięcioma statuetkami „Nagród Bukmacherskich” za rok 2022. Do super zespołu naszego partnera trafiła najbardziej prestiżowa nagroda w branży zakładów sportowych, czyli wyróżnienie dla Bukmachera Roku!

.

Superbet pędzi przez świat zakładów sportowych w Polsce z coraz większą prędkością i śmiałością, co potwierdzają zarówno zadowoleni gracze, jak i eksperci serwisu “LegalniBukmacherzy.pl”, którzy są organizatorami corocznej gali wręczenia nagród. Pięć zwycięstw spośród piętnastu ocenianych aspektów, to najlepszy tegoroczny wynik. Wygrane w tak ważnych kategoriach, jak Bukmacher Roku, Najlepsza Aplikacja Mobilna, Najlepszym Marketing, Najlepszy Customer Service i Nagroda Użytkowników potwierdzają, że otaczamy się właściwymi partnerami.

.

Statuetki „Nagród Bukmacherskich” wręczono podczas uroczystej gali, która odbyła się 31 stycznia w Warszawie. Imprezę poprowadził tradycyjnie Jerzy Mielewski. Na wydarzeniu, które zgromadziło blisko 60 przedstawicieli branży bukmacherskiej pojawił się nie tylko liczny zespół Superbet, ale także Sławomir Peszko znany zarówno z piłkarskich boisk, jak i wielu działań bukmachera w mediach. Jak widać, zabawa była wyborna i działo się!

.

Organizatorzy nagród docenili Superbet między innymi za działania wokół mundialu, który był najważniejszym sportowym wydarzeniem dla graczy. Dzięki promocjom: „Super 11”, „GO Super 20+22”, loterii „Super Strzał” oraz darmowym grom „Super Game” i „Super Spin” przeżywanie meczów weszło na maksymalnie wysoki poziom.

Nas szczególnie cieszy fakt, że razem z Wami przyczyniliśmy się do wygranej w kategorii Nagroda Użytkowników. Superbet otrzymał aż 41,6% wszystkich głosów. Razem jesteśmy super!

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów.

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*