Superbet liderem płatności w zakładach bukmacherskich!

Dodano przez kosa | 25 czerwca 2022 00:34
Licznik odwiedzin: 260

Co jest jedną z najważniejszych cech każdego szanowanego bukmachera? Wiadomo, chodzi o kasę. A konkretniej o bezpieczeństwo środków, mnogość metod wpłat i wypłat oraz ich szybkość. Superbet rozsiadł się właśnie w fotelu lidera finansów w zakładach bukmacherskich, wprowadzając PayPal, czyli już 11-stą metodę wpłat dostępną dla graczy.

.

Fani zakładów sportowych ceniący sobie bezpieczeństwo płatności, będą zadowoleni dzięki uzupełnieniu wachlarza metod Superbet właśnie o PayPal. Dlaczego? Dzięki temu portfelowi elektronicznemu nie jest konieczne podawanie za każdym razem danych kart kredytowych i debetowych bezpośrednio w przeglądarce internetowej, czy w aplikacji mobilnej. Tak jakby w Waszym finansowym narożniku stał Jan Błachowicz ze swoim sztabem szkoleniowym. To już 11-sta metoda w Superbet, podczas gdy u większości bukmacherów dostępnych jest 5-9 metod. Oczywiście środki pojawiają się na koncie gracza błyskawicznie. Genialny pomysł na zakład w ostatnich minutach wydarzenia? To powinno się udać!

Kolejna zaleta, to niewątpliwie szybkość wypłat. Gdy będziemy chcieli wypłacić naszą wygraną i wybierzemy PayPal, to środki na naszym koncie pojawią się do 10 minut. Zresztą aż 5 z 7 metod wypłat w Superbet realizuje wypłaty błyskawicznie, tak jak w latach sportowej świetności latał po skrzydełku Sławek Peszko.

Na razie najpopularniejszą metodą płatności w Superbet jest BLIK oraz błyskawiczne przelewy bankowe „Przelewy24”, ale równie dobrze wpłatę łatwo jest wykonać przez Revolut, a dla tradycjonalistów są i tradycyjne przelewy. Już wkrótce do tego grona dołączy metoda dla fanów marki z logo ugryzionego jabłka, czyli ApplePay. Jakiej metody nie wybierzecie, to w Superbet płatności są wykonywane bardzo intuicyjnie w obie strony. W aplikacji mobilnej wystarczy kliknąć menu w lewym górnym rogu, a następnie „szybki depozyt”. Gdy chcemy wypłacić pieniądze, kierujemy się do zakładki „konto”, a tam wpłaty i wypłaty są najbardziej wyeksponowanymi funkcjonalnościami – znajdują się tuż obok opcji zaproszenia do Superbet znajomych. Gdy już się zdecydują, w Super Social możecie dzielić się swoimi kuponami, czy inspirować się zagraniami Jerzego Dudka!

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów.

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*