Sukces zbiórki, ale… idziemy po więcej!

Dodano przez kosa | 27 września 2022 23:51
Licznik odwiedzin: 586

Zbiórka kibiców GKS Katowice na wsparcie Marka Trybusia okazała się dużym sukcesem. W trzy dni zebrano 7 tys. złotych, ale na tym nie koniec.

Stowarzyszenie Kibiców GKS-u Katowice “SK 1964” założyło kilka dni temu na portalu zrzutka.pl zbiórkę (tutaj), z której całość kwoty zostanie przeznaczona na pomoc naszemu byłemu hokeiści. Jego rodzina wyremontowała mieszkanie, a my wzięliśmy na siebie zakup niezbędnych sprzętów AGD, które zostały wycenione na 7 tys. złotych. Cel wyznaczony na 30 dni osiągnęliśmy w… 3! Z tego powodu zmieniliśmy kwotę zbiórki na 10 tys. złotych – kupimy albo więcej sprzętu, albo po prostu lepszy. 

W przypadku, gdy zostanie osiągnięty nowy limit (10 tys. złotych), to nie będziemy go ponownie zmieniać, ale zbiórka będzie cały czas aktywna (aż do 23 października). Cała zebrana kwota zostanie przeznaczona na wsparcia Marka Trybusia. Zachęcamy do zaangażowania. Więcej o zbiórce można przeczytać także w naszym poprzednim tekście (tutaj).

Link do zbiórki -> https://zrzutka.pl/z/trybus

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów.

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*