Statystycznie nie ma szans na awans

Dodano przez kosa | 16 października 2014 10:00
Licznik odwiedzin: 2049

Ukazał się kolejny numer programu meczowego „GieKSa.pl Plus” wydawanego przez naszą redakcję. Gazeta została przygotowana na mecz ze Stomilem Olsztyn, więc nie zabraknie tam informacji o naszym rywalu. Oprócz tego będziecie mogli przeczytać obszerną analizę statystyczną biorącą pod uwagę ilość punktów jakie zdobywały drużyny awansujące do Ekstraklasy po dwunastu kolejkach w ostatnich siedmiu sezonach pierwszej ligi. Wnioski nie są zbyt dobre dla nas, ale więcej artykule. Byliśmy obecni także na Wielkich Finałach „Zagraj na Bukowej”, które odbyły się na ostatnim meczu ligowym. Przedstawimy Wam także debiut naszego kibica w reprezentacji Polski. Chodzi oczywiście o Dominika Sadzawickiego. Cała gazeta ma dwanaście stron formatu A5.

Najnowszy numer można już zakupić w formie ebooka w kolorze (format pdf). W tym celu kliknij tutaj. Kto woli tradycyjne zakupy będzie mógł to zrobić na meczu ze Stomilem Olsztyn na stanowiskach przed Trybuną Główną i Blaszokiem. Na meczu numer jest czarno-biały, ale ma dołączony pamiątkowy bilet w kolorze. W obu wypadkach cena jest ta sama – 2 złote. Specjalnie dla Was udostępniliśmy także dwa numery programu meczowego za darmo w formie ebooka – Chrobry Głogów (Puchar Polski) oraz Termalica Nieciecza. Oczywiście bezpłatny pozostaje też numer na Widzew Łódź. Wszystkie ściągnięcie z tej strony (tutaj) – wystarczy kliknąć na odpowiednią okładkę. Wspierajcie nas!

okladka stomil

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów.

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*