Sroga kara dla piłkarzy GieKSy

Dodano przez Błażej | 1 kwietnia 2020 08:00
Licznik odwiedzin: 787

Długo musieliśmy czekać na informacje piłkarskie z szatni GieKSy. Katowiczanie od prawie trzech tygodni trenują indywidualnie i nie udzielali się zarówno w prasie, jak i na oficjalnych kanałach. Niestety czas nieobecności w mediach został przerwany w najgorszy z możliwych sposobów.

Jak udało nam się dowiedzieć, czwórka zawodników GieKSy otrzymała karę 30.000 tysięcy złotych za nieprzestrzeganie kwarantanny domowej związanej z koronawirusem. Piłkarze w swoich zaleceniach mieli rozpisane indywidualne treningi w domu, jednak w poniedziałkowe popołudnie, postanowili potrenować w grupie. Na swoje usprawiedliwienie przekazali informację, iż trenowali dwójkami, by nie złamać warunków kwarantanny.

Z naszych informacji wnika, że karę zawodników postanowił zapłacić prezes Marek Szczerbowski. Do sprawy na pewno wrócimy w najbliższych dniach.

2 komentarze »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
  1. baxxi — 1 kwietnia 2020 @ 10:48

    Hahaha,Prima Aprilis…W sumie nawet bym się nabrał ale info że prezes za nich zapłacił..haahaaha beka,pozdro dla wszystkich GieKSiarzy…#calaGieKSarazem

  2. zbig — 1 kwietnia 2020 @ 09:50

    Pewnie złamali kwarantanne Kamiński, Poczobut, Frańczak i Mączyński

 

Dodaj komentarz

*