Spotkanie SK 1964 z wiceprezydentem w sprawie stadionu

Dodano przez kosa | 6 listopada 2015 16:41
Licznik odwiedzin: 5514

W dniu dzisiejszym przedstawiciele Stowarzyszenia Kibiców GKS-u Katowice „SK 1964” spotkali się z Pierwszym Wiceprezydentem Miasta Katowice Bogumiłem Sobulą w sprawie stadionu. Na spotkaniu otrzymaliśmy następujące informacje:
– do 15 listopada Prezydent Miasta Katowice Marcin Krupa przedstawi Radzie Miasta planowany budżet Miasta Katowice na przyszły rok. W projekcie budżetu znajdą się między innymi pieniądze na zaprojektowanie stadionu. W połowie grudnia odbędzie się sesja Rady Miasta Katowice, na której radni w drodze głosowania opowiedzą się w sprawie przekazanego im projektu budżetu;
– jeśli projekt budżetu zostanie przyjęty – to do końca roku zostanie podjęta decyzja czy stadion będzie budować specjalnie do tego celu powołana spółka, czy prowadzić będzie to zadanie Wydział Inwestycji Urzędu Miasta Katowice. Obie formy mają swoje plusy i minusy.
Spotkanie było krótkie, ale treściwe.

3 komentarze »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
  1. banik12 — 9 listopada 2015 @ 07:14

    Skończmy w końcu się prosić tych bałwanów o coś co się Katowicom należy,czyli nowego stadionu.Jeżeli braknie chociaż jednego podpisu zróbmy wielką manifestacje pod urzędem tych cymbałów

 

Dodaj komentarz

*