[SPARING] Wysoka wygrana GieKSy

Dodano przez Błażej | 9 lutego 2020 09:08
Licznik odwiedzin: 572

Równo trzy tygodnie przed inauguracją ligi katowiczanie zmierzyli się z Gwarkiem Tarnowskie Góry na obiektach w Katowicach. Był to jedyny sparing tego dnia, ponieważ drugi został odwołany.

Trener Górak dał zagrać praktycznie wszystkim zawodnikom z kadry meczowej, a ci zdominowali totalnie przeciwnika, pokonując go 6:0. Pierwszą bramkę zdobył Adrian Błąd, drugą Maciej Stefanowicz a kolejne bramki w pierwszej połowie dołożyli, ponownie Błąd i Piotr Kurbiel. Dla nowego zawodnika była to pierwsza bramka w barwach GieKSy strzelona, na razie w nieoficjalnym spotkaniu. Po przerwie gra GieKSy przyniosła dwa trafienia autorstwa Marcina Urynowicza oraz Patryka Szwedzika.

Jak padały bramki w spotkaniu oraz co miał do powiedzenia nasz napastnik Marcin Urynowicz zobaczycie w materiale przygotowanym przez oficjalną stronę klubu.