[SPARING] Wygrana w ostatnim sparingu przed ligą

Dodano przez Błażej | 22 lutego 2020 22:55
Licznik odwiedzin: 393

W ostatnim sparingu przed rozgrywkami ligowymi GieKSa pewnie pokonała III ligowy – MKS Kluczbork 4:0.

Katowiczanie byli zdecydowanie lepszym zespołem, grali składnie i efektownie. Trzy bramki padły już do przerwy, a autorami byli Wojciechowski, Stefanowicz oraz Woźniak. W drugiej połowie drugiego swojego gola mógł zdobyć Stefanowicz, ale nie trafił z rzutu karnego. Wynik spotkania ustalił Broda.

Katowiczanie kończą tym samym okres przygotowawczy i przez najbliższy tydzień będą przygotowywać się do pierwszego spotkania. W sparingach GieKSa uzyskała 5 zwycięstw, 1 remis i 3 porażki. Bramki 21-8. Wydaje się, że skład, który wyszedł w pierwszej połowie na MKS Kluczbork, ma dużą szansę na wyjście w pierwszym ligowym spotkaniu. Problemem dla trenera Góraka jest kontuzja Dawida Rogalskiego, który jest nieobecny od trzech spotkań sparingowych.

GKS Katowice 4:0 MKS Kluczbork (3:0)
Bramki: Wojciechowski, Stefanowicz, Woźniak, Broda.
Skład: Mrozek – Wojciechowski, Jędrych, Dampc, Rogala – Kiebzak, Gałecki, Stefanowicz, Błąd, Woźniak – Urynowicz. W drugiej połowie wystąpili: Frankowski – Michalski, Janiszewski, Broda, Dampc – Wroński, Habusta, Grychtolik, Bętkowski, Szwedzik – Kurbiel.