[SPARING] Porażka w piątkowym sparingu

Dodano przez Błażej | 15 lutego 2020 10:22
Licznik odwiedzin: 301

W piątkowe południe GieKSa rozegrała kolejny sparing przygotowujący drużynę do rundy wiosennej sezonu 2019/20. Katowiczanie na sztucznej murawie w Katowicach spotkali się z pierwszoligowcem z Niepołomic. Aktualnie drużyna Puszczy zajmuje 14. pozycję w tabeli I ligi.

Spotkanie zakończyło się porażką GieKSy 1:2. Na prowadzenie nasz zespół wyprowadził Marcin Urynowicz, który skutecznie dobił piłkę do bramki po strzale Stefanowicza. Wyrównanie dla Puszczy padło w 70. minucie po skutecznie egzekwowanym rzucie karnym. 10 minut przed końcem spotkania decydujące o wyniku trafienie zadał Szczepaniak.

Poniżej prezentujemy bramki oraz rozmowę z Szymonem Kiebzakiem przygotowaną przez oficjalną stronę klubu.

GKS Katowice: Mrozek – Wojciechowski, Jędrych, Broda, Rogala – Kiebzak, Stefanowicz, Gałecki, Błąd, Woźniak – Urynowicz. Zagrali także: Frankowski, Grychtolik, Kurbiel, Michalski, Janiszewski, Szwedzik, Dampc, Wroński, Bętkowski