Skowronek i Ferrer o meczu

Dodano przez Shellu | 19 kwietnia 2015 18:54
Licznik odwiedzin: 1991

GKS Katowice wygrał w końcu na wyjeździe i to w sposób przekonujący. Oto, co do powiedzenia mieli trenerzy GieKSy oraz gospodarzy z Pogoni Siedlce.

Artur Skowronek (trener GKS Katowice):
Bardzo mocno potrzebowaliśmy tego zwycięstwa, w kwestii punktowej ta wygrana jest bardzo satysfakcjonująca. Morale zespołu pójdzie do góry, ja wierzę w to, że ten mecz będzie miał kontynuację na te osiem kolejek, które jeszcze przed nami. Wierzę, że ten zespół uwierzył, że można grać agresywnie, wysokim pressingiem, utrzymywać się przy piłce i stwarzać sytuacje. Najistotniejsze jest zwycięstwo, ale zdajemy sobie sprawę z tego, jakie jeszcze mamy mankamenty i nad ich poprawą będziemy na pewno pracować, aby na mecz z Lubinem przystąpić przygotowani i tego spokoju do pracy złapać jeszcze więcej.

Carlos Alos Ferrer (trener Pogoni Siedlce):
Po pierwsze gratulacje dla zespołu Katowic. W pierwszej połowie graliśmy bardzo dobrze i kontrolowaliśmy spotkanie. Mieliśmy kilka okazji. Wiemy, że GKS to bardzo mocna drużyna, która co prawda nie osiąga dobrych wyników, ale mają bardzo dobrych zawodników – oczekiwaliśmy bardzo trudnego meczu. Po przerwie Katowice strzeliły drugą bramkę i dla nas to było bardzo trudne, bo w naszej sytuacji potrzebujemy punktów i ta druga bramka odmieniła mecz, bo musieliśmy grać z większą presją, musimy atakować. Wiedzieliśmy, że GKS jest bardzo niebezpieczny w kontratakach i mieliśmy z tym problem. Ale widziałem dobre cechy u moich zawodników i jestem zadowolony – bardziej niż po poprzednim meczu u siebie. Co mogę powiedzieć? Będziemy walczyć do końca, wiemy w jakiej jesteśmy sytuacji, ale chcemy walczyć o utrzymanie się w lidze.

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów.

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*