Skiba: Niech GKS szanuje to zwycięstwo

Dodano przez Shellu | 18 października 2014 18:29
Licznik odwiedzin: 2126

Po meczu ze Stomilem Olsztyn rozmawialiśmy z bramkarzem gości Piotrem Skibą. Oto co załamany golkiper miał do powiedzenia po tym pechowo przegranym spotkaniu.

Spodziewaliście się zapewne, że utrzymacie remis do końca, ale na pewno nie spodziewaliście się, że rezerwowy zawodnik wprowadzony w czasie doliczonym, strzeli wam decydującą bramkę.

To nieważne, czy to był zawodnik rezerwowy czy z pierwszego składu. Jest takie powiedzenie, że jeśli nie da się meczu wygrać, to trzeba go zremisować i uszanować ten punkt. Na ciężkim terenie niesieni chyba euforią po zdobyciu wyrównującej bramki, mając w 90. minucie rzut rożny, zamiast przetrzymać piłkę czy nawet ją wybić, pozwoliliśmy rywalowi przejąć futbolówkę. Ciężko coś powiedzieć, bo zapierdziela się 90 minut… powinniśmy grać 92, a graliśmy 91 i pół.

Z przebiegu meczu to było zasłużone zwycięstwo GKS?

W pierwszej połowie GKS zasługiwał na zwycięstwo, w drugiej to my prowadziliśmy grę, mieliśmy swoje sytuacje, jedną wykorzystaliśmy. Z przebiegu meczu chyba postawiłbym na remis. Jednak trzeba pogratulować zespołowi GKS, niech to szanują, bo trochę się napocili.

Akcja była bardzo szybka, ale z pana perspektywy kto popełnił błąd?

Wcześniej piłka była przy lewym obrońcy, który chciał nabić przeciwnika, który leżał, ale zamiast wybić piłkę, pozwoliliśmy szybko wykonać aut i dograć w pole karne.

To drugi mecz z rzędu, który przegrywacie w Katowicach w doliczonym czasie gry. Nie będzie to miasto się wam dobrze kojarzyć.

Nie po to jedzie się przez całą Polskę, by dostać bramkę w doliczonym czasie gry. Chyba wierzyliśmy, że ten mecz się skończył i mamy remis. Piłka jest jednak okrutna i trzeba grać do końca. To udowodnili dziś piłkarze GKS i brawo dla nich.

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów.

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*