SK 1964 pyta o stadion

Dodano przez kosa | 6 listopada 2017 01:25
Licznik odwiedzin: 8331

Stowarzyszenie Kibiców GKS Katowice „SK 1964” wystosowało pismo do Prezydenta Miasta Katowice Marcina Krupy z pytaniami o postępy w budowanie nowego stadionu dla naszego klubu. Urząd zobowiązany jest do udzielenia odpowiedzi najpóźniej do 14 dni od daty doręczenia pisma. O wszystkim będziemy Was informować na naszej stronie.

Poniżej prezentujemy treść pisma:

Nawiązując do przedstawionego na początku kwietnia 2017 roku harmonogramu prac nad przygotowaniem projektu i budową nowego stadionu miejskiego w Katowicach,  jak również późniejszą korespondencją przesłaną przez UM Katowice, zwracam się z prośbą o przedstawienie bieżącego stanu prac nad inwestycją, a w szczególności o odpowiedź na poniższe pytania:
1. Czy została podpisana już umowa z SARP, jako podmiotem wyłonionym w postępowaniu przetargowym, na przygotowanie i przeprowadzenie konkursu na wykonanie koncepcji urbanistyczno–architektonicznej kompleksu sportowego stadionu miejskiego w Katowicach?
2. Jaki termin na wykonanie zadania został określony w umowie z SARP ?
3. Analizując dotychczasowe tempo prac, można wnioskować, że w stosunku do przedstawionych terminów mamy co najmniej trzy miesięczne opóźnienie. Jak powyższy termin wpływa na harmonogram dalszych działań nakreślony przez Pana Prezydenta na początku kwietnia 2017 roku?

***

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie finansowe poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

Dziękujemy!

4 komentarze »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
 1. wojtek wnc — 9 listopada 2017 @ 15:05

  klasyczne przeciąganie. Jak zacznie się kampania wyborcza, to prace ruszą pełną parą, znaczy nazjeżdża się koparek i spychaczy i będą przez miesiąc udawać. Jak nie ruszą ze stadionem na poważnie, trzeba w wyborach skreślić ( przekreślić/nie głosować na niego ), tego naszego prezydenta tysiąclecia. On ma szkolenie zrobione przez miszcza oszuka, więc trzeba jechać grubo, bo inaczej zobaczymy stadion jak świnia niebo.

 2. srodkowy — 6 listopada 2017 @ 14:54

  na szpilu z miedzianka wszyscy pokazmy Kédziorze palec ….

 3. Eda — 6 listopada 2017 @ 10:47

  Panowie czego tu wymagać od piłkarzy jak władze miasta zachowują podobny poziom. Gdybym był prezydentem Katowic to bym sobie brodę na gumce nosił i ciemne bryle ze wstydu że jestem najważniejszym człowiekiem w takim mieście a zbieram wpierdol od byle kogo ze wsi. Tu juz nie chodzi o Ruch czy Zagłębie bo to przynajmniej byłe firmy i pierwszoligowcy ale nam nawet kuźwa jakieś Puszcze, Odbytowie i inne wsioki leją. Wstyd Panie Krupo. A z tym stadionem to istna żenada. Z tych pieniędzy które juz poszły na same projekty nowego stadionu bądź przebudowy tego na Bukowej można było zbudować drużynę na czołówkę Ekstraklasy.

 4. Tom — 6 listopada 2017 @ 08:32

  Trzeba było dopisać :

  P.S kiedy wyrzucą Kedziore ?

 

Dodaj komentarz

*