Siódme niebo?

Dodano przez Shellu | 1 grudnia 2020 21:46
Licznik odwiedzin: 505

Już jutro rozegra kolejne spotkanie ligowe. Rywalem w Bytowie będzie miejscowa Bytovia, a dla podopiecznych Rafała Góraka będzie to okazja do odniesienia siódmego zwycięstwa z rzędu.

Passa katowiczan imponuje i wyniosła katowiczan na drugie miejsce w tabeli za nieodpuszczającego Górnika Polkowice. Nasz zespół gra dobrze i skutecznie, a jak pokazał mecz z Motorem – aż do ostatniego gwizdka. Tym samym w końcu to GKS strzelił gola w doliczonym czasie gry, a nie rywale. Dzięki temu przewaga nad trzecimi Wigrami powiększyła się do 3 punktów.

Bytovia zajmuje obecnie 9. miejsce ze stratą 4 punktów do strefy baraży. Podopieczni Adriana Stawskiego grają ostatnio w kratkę i w ostatnich sześciu meczach wygrali dwukrotnie, raz zremisowali i trzy razy przegrali. Ostatni pojedynek wyjazdowy rywali to przegrana 1:3 z Hutnikiem Kraków.

W zespole gospodarzy za żółte kartki pauzuje najskuteczniejszy strzelec zespołu (9 goli) Piotr Giel. Czwarty żółty kartonik wyklucza również z gry Michała Kołodziejskiego, który z powodu urazy przedwcześnie opuścił boisko w meczu z Motorem.

W poprzednim sezonie oba zespoły wygrały po 2:1 na wyjazdach – Bytovia na Bukowej, GieKSa – w Bytowie.

Bytovia Bytów – GKS Katowice, środa 2 grudnia 2020, godz. 17.00

***


Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację z naszego linku w BetFan i wpłatę minimum 50 złotych,

d/ rejestrację z naszego linku w STS i wpłatę minimum 50 złotych,

e/ zakup plakatu formatu A3 ze strojami GKS Katowice.

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*