Sędzia na dziś

Dodano przez GoT | 9 maja 2012 09:47
Licznik odwiedzin: 1017

Dzisiejsze zawody rozgrywane na stadionie przy ulicy Bukowe 1 w Katowicach pomiędzy miejscowym GKS-em a Polonią Bytom poprowadzi Pan Michał Zając z Sosnowca.

Arbiter ten pierwsze szlify na poziomie zaplecza Ekstraklasy zbierał w sezonie 2007/2008, kiedy to dostał szanse poprowadzenia dwóch meczów na tym poziomie. Z sezonu na sezon coraz częściej gwizdał w I lidze. W tym sezonie prowadzi już tylko mecze I ligi i sporadycznie Młodej Ekstraklasy, jak większość sędziów I-ligowych. Sędzia Zając dzisiaj zadebiutuje przed katowicką publicznością. Będzie to pierwszy mecz GKS-u prowadzony przez tego rozjemcę. Za to raz w obecnych rozgrywkach gwizdał w Bytomiu. W meczu pomiędzy Polonią a Piastem lepsi byli goście. Pan Michał Zając średnio w tym sezonie daje 4 żółte kartki na mecz. Arbiter z Sosnowca dotychczas prowadził dziewięć spotkań I ligi w obecnych rozgrywkach, z czego gospodarze wygrywali tylko w trzech.

***

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie finansowe poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*