[SĘDZIA] Białostoczanin posędziuje w Opolu

Dodano przez Przewoz | 23 września 2021 14:30
Licznik odwiedzin: 277

Sobotni mecz GieKSy w Opolu poprowadzi Łukasz Kuźma. Przy liniach bocznych pracować będą Piotr Podbielski i Łukasz Sikora. Sędzią technicznym będzie Marcin Kochanek. W wozie VAR zasiądą Jarosław Przybył oraz Arkadiusz Kamil Wójcik.

Łukasz Kuźma to urodzony w 1991 roku arbiter z Białegostoku. Swoją karierę sędziowską rozpoczął w sezonie 2013/14 od prowadzenia spotkań w III lidze i na tym poziomie spędził cztery sezony. W sezonie 2017/18 wszedł na poziom II ligi, a już sezon później miał okazję wykazać się w dwóch meczach w I lidze. Sezon 2019/20 to już tylko jeden mecz w II lidze i aż trzynaście na zapleczu ekstraklasy. Łukasz Kuźma szybko idzie w górę, ponieważ w poprzednich rozgrywkach zaliczył debiut na poziomie ekstraklasy i w sumie sędziował cztery mecze na tym poziomie.

Obecny sezon to również intensywny okres. Kuźma prowadził do tej pory siedem spotkań – 3 w ekstraklasie, 3 w I lidze i mecz towarzyski reprezentacji Polski z Włochami U20. W rozgrywkach I ligi łącznie pokazał 10 żółtych kartek (średnia 3,33 kartki na mecz).

GKS Katowice jeszcze ani razu nie spotkał na swojej drodze sędziego Kuźmy. Przypominam, że transmisję z meczu będzie można obejrzeć na antenie Polsat Sport Extra, rozpoczęcie o godzinie 12:30.

Mecze GieKSy prowadzone przez Łukasza Kuźmę:

Brak.

Raport kartkowy:

Zarówno w drużynie GKS-u jak i Odry nikt nie odbywa przymusowej pauzy za nadmiar kartek.

Bartosz Jaroszek – 3 ŻK
Arkadiusz Woźniak – 2 ŻK
Dominik Kościelniak – 1 ŻK
Adrian Błąd – 1 ŻK
Michał Kołodziejski – 1 ŻK
Oskar Repka – 1 ŻK
Zbigniew Wojciechowski – 1 ŻK
Danian Pavlas – 1 ŻK
Filip Kozłowski – 1 ŻK
Dawid Kudła – 1 ŻK
Grzegorz Janiszewski – 1 ŻK

Pogoda

W sobotę piłkarze nie będą mogli narzekać na niesprzyjającą aurę. W trakcie rozgrywania meczu temperatura ma wynosić około 15 stopni Celsjusza. Prognozowane spore zachmurzenie, ale słońce również może się pojawić.

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów,

d/ zakup plakatu formatu A3 ze strojami GKS Katowice.

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*