Sebastian Tarnowski poprowadzi niedzielny mecz za zamkniętymi drzwiami

Dodano przez roberts | 12 marca 2020 19:35
Licznik odwiedzin: 235

Poznaliśmy arbitra niedzielnego spotkania 23. kolejki pomiędzy GKS-em Katowice a Górnikiem Łęczna. Będzie nim Sebastian Tarnowski z Wrocławia, a na liniach pomagać mu będą Michał Hnatkiewicz i Filip Sierant. Arbitrem technicznym będzie Piotr Chojnacki.

Zaraz po tym, jak dziś ogłoszono decyzję PZPN o kontynuowaniu rozgrywek na szczeblu centralnym, wyznaczono arbitrów spotkań najbliższej kolejki. Sytuacja w dalszym ciągu jest jednak bardzo dynamiczna i tak naprawdę nie wiemy, do ilu meczów w najbliższy weekend w ogóle dojdzie.

Sebastian Tarnowski to doskonałe znany nam sędzia. W przeszłości miał okazję prowadzić już wiele spotkań z udziałem GKS-u.

Urodzonego w Miliczu sędziego możemy zaliczyć do grona arbitrów dla nas szczęśliwych. GieKSa jak dotąd rozstrzygała na swoją korzyść 60% pojedynków sędziowanych przez Tarnowskiego. Co ciekawe tylko raz na dziesięć „gwizdanych” nam przez niego spotkań padł remis.

W tym sezonie także już mieliśmy możliwość spotkać na swojej drodze tego arbitra. W rundzie jesiennej Sebastian tarnowski poprowadził mecz 15. kolejki, w którym GKS podejmował u siebie Pogoń Siedlce. Spory wpływ na scenariusz tamtego meczu miał właśnie 40-letni arbiter z Wrocławia, który w 29 minucie wyrzucił z boiska Jakuba Habustę i podyktował rzut karny dla gości. Na szczęście nawet pomimo gry w 10 przez ponad godzinę, to GieKSie ostatecznie udało się zainkasować trzy punkty w tamtym spotkaniu.

Statystyki Sebastiana Tarnowskiego w tym sezonie prezentują się następująco: 8 spotkań (7 II Liga + 1 Puchar Polski) 38 żółtych i 4 czerwone kartki, a także podyktowane 3 rzuty karne.

Wszystkie mecze sędziowane GKS-owi przez Tarnowskiego:

2012/13
Zawisza Bydgoszcz – GKS Katowice 1:0
GKS Katowice – Stomil Olsztyn 4:2

2013/14
GKS Katowice – Arka Gdynia 2:0
GKS Katowice – Kolejarz Stróże 2:2

2017/18
Stal Mielec – GKS Katowice 3:2
GKS Katowice – Miedź Legnica 1:0
GKS Katowice – Raków Częstochowa 2:1

2018/19
GKS Katowice – Podbeskidzie 0:1
GKS Jastrzębie – GKS Katowice 1:2

2019/20
GKS Katowice – Pogoń Siedlce 2:1

Bilans: 6 zwycięstw, 1 remis, 3 porażki, bramki 17:12

Raport Kartkowy

Niestety mecz w Elblągu nie przyniósł nam jedynie strat w postaci punktów, ale również zawodników. Rafał Górak poza kilkoma kontuzjowanymi zawodnikami w niedzielę nie będzie mógł również skorzystać z zawieszonego za kartki Macieja Stefanowicza. Kolejną kartkę w Elblągu zarobił Michalski, co daje mu na tym etapie sezonu już dwucyfrową liczbę napomnień.

W zespole Górnika Łęczna nikt nie jest zmuszony pauzować za nadmiar uzbieranych kartek.

Stan kartek po rozegranych 22. kolejkach:
Kacper Michalski – 9 ŻK + 1 CK
Michał Gałecki – 6 ŻK
Szymon Kiebzak – 4 ŻK
Maciej Stefanowicz – 4 ŻK – ZAWIESZONY
Grzegorz Rogala – 3 ŻK
Bartosz Mrozek – 3 ŻK
Jakub Habusta – 2 ŻK + 1 CK
Zbigniew Wojciechowski – 2 ŻK
Daniel Rumin – 2 ŻK
Arkadiusz Woźniak – 2 ŻK
Patryk Grychtolik – 2 ŻK
Radek Dejmek – 2 ŻK
Dawid Rogalski – 2 ŻK
Adrian Błąd – 2 ŻK
Mateusz Kompanicki – 1 ŻK
Kacper Tabiś – 1 ŻK
Marcin Urynowicz – 1 ŻK
Arkadiusz Jędrych – 1 ŻK
Łukasz Wroński – 1 ŻK

Pogoda

Niedzielę popołudnie w Katowicach zapowiada się słonecznie. Temperatura wynosić będzie ok. 6 stopni Celsjusza, a odczuwalna nawet 2 oczka wyżej. Wiatr słaby i nieprzekraczający 13 km/h.

***

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie finansowe poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*