Sandecja – GieKSa: Echa meczu w mediach

Dodano przez GoT | 29 maja 2012 09:57
Licznik odwiedzin: 1780

Wreszcie nadszedł koniec nieudanych – dla naszej drużyny – rozgrywek I ligi polskiej. Po remisie 0:0 z Sandecją, zespół z Katowic uplasował się ostatecznie na niskim 13 miejscu. Skrót meczu został już przedstawiony na łamach naszego portalu, czas więc odnieść się do opinii czwartej władzy – mediów.

Gkskatowice.eu: Powiedzieli po meczu – Kamil Szymura
Z przebiegu meczu można powiedzieć, że wynik jest sprawiedliwy. Gra toczyła się w środkowej strefie boiska. Sytuacji podbramkowych było jak na lekarstwo. W pierwszej połowie Sandecja zagroziła po stałym fragmencie gry, kiedy to w słupek trafił Arkadiusz Aleksander. Wiedzieliśmy, że gospodarze mają wysokich zawodników. My też mieliśmy dwie, trzy sytuacje, w których mogliśmy się lepiej zachować.

Sandecja.naszemiasto.pl: Nie takiego zakończenia sezonu na zapleczu ekstraklasy spodziewali się kibice Sandecji Nowy Sącz.
Liczyli, że w ostatnim występie biało-czarni uraczą ich efektownym futbolem i sprawią radość, odnosząc pierwsze po trzech kolejnych porażkach zwycięstwo. Nadzieje okazały się złudne.
Gospodarze zaprezentowali mierny poziom, a ich gra do gustu mogła przypaść jedynie między 55 i 60 min, kiedy to nie schodzili z połowy przeciwnika. Także GKS niczym specjalnym nie zaimponował, a jego gracze sprawiali po meczu wrażenie zadowolonych z remisu.

Sportowefakty.pl: Nudno i bez bramek
Pojedynek dwóch drużyn, które zapewniły sobie utrzymanie, nie zapowiadał się na wielkie piłkarskie widowisko. Piłkarze obu ekip myślami byli już chyba na urlopach, a to odbiło się niekorzystnie na ich boiskowej postawie. Bezbarwne spotkanie zakończyło się sprawiedliwym remisem, co w pełni oddaje poziom meczu kończącego słaby sezon w wykonaniu tych zespołów.

Sportslaski.pl: Ostatni mecz bez fajerwerków
Oba zespoły nie chciały zrobić sobie krzywdy – tak w skrócie można opisać niezbyt ciekawe widowisko w Nowym Sączu. GKS Katowice kończy sezon bezbramkowym remisem z Sandecją.
W takim spotkaniu trudno wybrać piłkarza, który zasłużył na miano bohatera. Wyróżnić można Przemysława Pitrego, który tuż po wejściu na boisko mógł zanotować asystę. Po akcji lewą stroną boiska idealnie zgrał do Damiana Chmiela. Wypożyczony z Podbeskidzia Bielsko-Biała zawodnik nie trafił jednak czysto w piłkę…

Katowice.naszemiasto.pl: GieKSa zakończyła sezon bezbramkowym remisem
GKS Katowice zakończył sezon 2011/2012 bezbramkowym remisem z Sandecją Nowy Sącz. GieKSa zajęła ostatecznie 13. miejsce w tabeli I ligi.

Lista komentarzy (1) »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
  1. Sunil — 2 września 2012 @ 05:36

    Panie trenerze ja mam wikeli szacunek za to co Pan dla tego miasta i klubu robi .Mamy wreszcie drużynę ktf3ra nie musi się oglądać za siebie bo ma pewne utrzymanie w tej silnej lidze.Zrobił Pan niezłą drużynkę i trzeba tak trzymać dalej.Tych piłkarzy ktf3rych Pan zwalniał przez te prawie dwa lata nie ma chyba nawet w 2-giej lidze ,a wszyscy mf3wili o złych decyzjach kadrowych.Mf3j kolega to ojciec jednego z piłkarzy i mf3wi,że jak Pan jest w klubie to jeszcze się coś dzieje ale jak Pana czasem nie ma to jest swoboda i amatorka.Niech Pan oficjalnie opowie o co chodzi z tymi zawirowaniami w klubie bo tylko Pan dla mnie jest wiarygodną osobą.Nie chcę nawet wspominać jak było w Czarnych przed tym Jak Pana zatrudnili.Słyszałem o tym , że po tej rundzie mf3wi Pan JUŻ dość.Oczekuje jakiegoś oficjalnego wywiadu na tematy ważne a nie te na temat gry ,drużyny itp.Pozdrawiam i choć wiem ,że nie czta Pan KOMENTARZY TO MOŻE KTOŚ pANU POWIE.

 

Dodaj komentarz

*