Rzecznik prasowy odpowiada ws. Bukowej

Dodano przez Shellu | 21 marca 2012 10:52
Licznik odwiedzin: 4096

Wczoraj wieczorem otrzymaliśmy odpowiedź rzecznika prasowego Radosława Bryłki dotyczącą wyrzucenia „Bukowej” poza bramy stadionu przed meczem GKS Katowice – Ruch Radzionków. Ocenę pozostawiamy kibicom (proszę skupić się na treści odpowiedzi, a nie brakach interpunkcyjnych czy literówkach, zachowaliśmy pisownię oryginalną).

Rzecznik prasowy pisze:

„Klub GKS GieKSa Katowice S.A. popierał, popiera i będzie popierał pozytywne działania i zachowania swoich kibiców. Równocześnie wyraża chęć wpierania  pozytywnych inicjatyw podejmowanych przez swoich fanów.

Najlepszym tego dowodem są organizaowane wspólnie wydarzenia (gala Złotych Buków, urodziny GieKSy), a także wyłącznie przez klub dla kibiców (spotkanie integracyjne z drużyną w Punkcie 44).

Nie tylko GKS GieKSa Katowice S.A., ale każdy inny klub sportowy czy podmiot nie może jednak wspierać i pomagać w promocji inicjatyw zniesławiających go, tym samym działających negatywnie na jego odbiór.

Polityka redakcji magazynu Bukowa nie pozostawiała żadnych wątpliwości co do intencji oraz wpływu na Klub i jego postrzeganie. Najdobitniej przedstawia to choćby okładka ostatniego wydania z 2011 roku”.

Dalej czytamy:

„W świetle tych faktów Klub nie mógł postąpić inaczej jak zakazać dystrybuowania magazynu Bukowa na terenie stadionu w dniu rozgrywania spotkań ligowych. Co istotne, dystrybucja magazynu Bukowa na stadionie nie podlega pod żadne zapisy umów dlatego Klub nie miał obowiązku informowania o swoich zamiarach.

Mimo, że najnowszy numer magazynu Bukowa trafił do rąk przedstawicieli Klubu tylko dlatego, że kibice złamali kolejne zakazy obowiązujące podczas meczu na obszarze stadionu, jego treść pozwala na podjęcie dialogu celem sformalizowania zasad dystrybuowania magazynu Bukowa na stadionie miejskim przy ul. Bukowej 1 w dniu meczu.

Równocześnie ubolewamy przy tym, że nikt z redakcji magazynu Bukowa nie rozpoczął dialogu, czyli nie poinformował nas o nowej odsłonie magazynu, tym samym nie dał nam argumentów jeszcze przed meczem do tego by zmienić decyzję.

Doceniając zmiany jakie nastąpiły w myśli redakcyjnej magazynu Bukowa Klub zaprasza Pana [Mariusza Mendalę, czyli redaktora naczelnego Bukowej – przyp. red.] na spotkanie, którego intencją będzie sformalizowanie zasad dystrybucji magazyn Bukowa na stadionie.

Z poważaniem
Radosław Bryłka
Dyrektor PR i marketingu GKS GieKSa Katowice S.A.”.

***

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie finansowe poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

Dziękujemy!

6 komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
 1. steven — 22 marca 2012 @ 16:33

  http://ideologyenergy.pl/

 2. Hank — 21 marca 2012 @ 22:03

  @Przemo – pranie pieniędzy

 3. Jo — 21 marca 2012 @ 20:52

  @ Przemo
  może hochsztapler 🙂

 4. Przemo — 21 marca 2012 @ 17:39

  Super stronka Panowie. Jestem specjalistą SEO i myślałem, czy Wam jej nie pozycjonować w wolnych chwilach. Jednak na razie to odłożę, bo ukazała się kultowa stronka ideology. Jak skończę z nimi to powrzucam na moje zaplecze linki i do Was. Zastanawiam się tylko jakie hasło, by pasowało do pozycjonowania ideology. Może jakieś pomysły. Myślałem o „banda chuja”. Musi to być hasło, które ma w wiadomej wyszukiwarce małą konkurencję, żeby szybko wpadło do TOP3 a potem na 1. Macie jakieś pomysły? Szukam hasła, które po wpisaniu w wyszukiwarce wypluwałoby stronkę ideology. Oczywiście powinno być odpowiednio wredne. 😉

 5. Junior — 21 marca 2012 @ 17:11

  Nastepny na liscie…

 6. Zielu88 — 21 marca 2012 @ 14:03

  Dyrektor PR i marketingu który nie umie napisać profesjonalnego pisma… Bryłka nie wie w co brnie. Uwierzył nie temu co trzeba, a szkoda bo lubiłem gościa. No chyba że ma wypłatę która rekompensuje kłamanie i wypisywanie bzdur na temat kibiców GieKSy co oznacza że Pan Bryłka to zwykła dziwka malinowego króla…

 

Dodaj komentarz

*