[RYWAL] Stal Rzeszów znowu zagra przy Bukowej

Dodano przez marcepan | 27 lipca 2020 13:04
Licznik odwiedzin: 349

Rzeszowianie po raz drugi po wznowieniu rozgrywek będą gościli na Bukowej. Bardzo dobra końcówka sezonu pozwoliła im rzutem na taśmę zająć ostatnie miejsce barażowe.

Spłaszczona tabela i zacięta walka po wznowieniu rozgrywek II ligi spowodowała, że Stal podobnie jak kilka innych zespołów, walczyła jednocześnie o utrzymanie oraz baraże. Piorunująca końcówka, w której rzeszowianie zdobyli 13 punktów w 5 spotkaniach oraz wygrana Garbarnii z Elblągiem w ostatniej serii gier spowodowały, że Stal skończyła sezon na 6. miejscu.

Regularnie w drużynie Stali grają Grzegorz Goncerz, Damian Michalik i Radosław Sylwestrzak, którzy reprezentowali w przeszłości barwy katowickiego zespołu. Pierwszy z nich strzelił gola w ostatnim meczu sezonu przeciwko Skrze Częstochowa.

Stal skończyła sezon z bilansem 15 zwycięstw, 6 remisów i 13 porażek. Pozwoliło to zespołowi z Rzeszowa zdobyć 51 punktów. W meczach Stali pada sporo bramek. Goście zakończyli sezon z bilansem bramkowym 55:44.

Lista komentarzy (1) »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
  1. Roh — 27 lipca 2020 @ 14:32

    Oby wynik był taki sam:)

 

Dodaj komentarz

*