[RYWAL] Outsider z dalekiego Wejherowa

Dodano przez marcepan | 21 listopada 2019 16:57
Licznik odwiedzin: 387

Poprzedni klub Dawida Rogalskiego będzie następnym przeciwnikiem GieKSy. W sobotę katowiczanie podejmą bardzo słabo spisujący się w tym sezonie Gryf Wejherowo. Będzie to ostatni w tym roku mecz na Bukowej. Pierwszy gwizdek o godzinie 18:00.

Mimo słabych wyników szkoleniowcem drużyny z Wejherowa pozostaje trener Łukasz Kowalski, który objął stanowisko w lipcu tego roku. Sytuacja Gryfa jest bardzo trudna. Goście do bezpiecznego miejsca tracą 10 punktów. Warto wspomnieć, że drużyna z Wejherowa w poprzednim sezonie utrzymała się w końcówce sezonu, kończąc go z jednym punktem zapasu nad najlepszym ze spadkowiczów.

Najlepszy snajper naszego zespołu Dawid Rogalski przyczynił się do pozostania Gryfa na szczeblu centralnym 11 golami zdobytymi w sezonie 2018/19. W obecnych rozgrywkach goście mają tylko 12 goli strzelonych (najmniej w lidze) i 34 stracone. W 18 spotkaniach odnieśli tylko 2 zwycięstwa i zajmują przedostatnie miejsce w tabeli. W ostatnich 5 spotkaniach drużyna z Wejherowa zdobyła 2 punkty.

W pierwszym spotkaniu pomiędzy obydwoma zespołami GieKSa wygrała 2:0 po golach Jędrycha i Błąda. Było to pierwsze zwycięstwo naszego zespołu w obecnym sezonie.

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*