[RYWAL] Niezmiennie ofensywni

Dodano przez marcepan | 17 września 2020 16:15
Licznik odwiedzin: 892

GieKSa powalczy o pierwsze wyjazdowe punkty z Górnikiem Polkowice. Gospodarze sobotniego meczu przystąpią do starcia z katowiczanami po dwóch kolejnych zwycięstwach.

Górnik po udanym, poprzednim sezonie w roli beniaminka nieźle rozpoczął swój drugi z rzędu sezon na szczeblu centralnym. W pierwszej kolejce polkowiczanie musieli uznać wyższość Stali Rzeszów. Następne dwa spotkania to pewne wygrane Górnika, który w pokonanym polu pozostawił beniaminków z Krakowa oraz Ostródy.

Po trzech meczach gospodarze zajmują miejsce barażowe. Polkowiczanie w trzech meczach zdobyli siedem goli i potwierdzili, że podobnie jak w poprzednim sezonie będą chcieli grać ofensywnie.

Enkeleid Dobi, architekt jednej z najciekawszych drużyn poprzedniego sezonu II ligi zamienił Polkowice na I-ligowy Widzew Łódź. Nowym trenerem zespołu został Janusz Niedźwiedź, który poprzednio z sukcesami prowadził Stal Rzeszów.

Największe osłabienie Górnika to odejście Michała Bednarskiego. Król strzelców poprzednich rozgrywek zdecydował się transfer do Miedzi Legnica. Do klubu dołączyli zawodnicy z niższych lig lub młodzieżowcy, którzy będą szukali szansy na większą ilość minut w seniorskiej piłce.

***

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie finansowe poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*